علیرضا حسن پور  از به دام افتادن قاچاقچی پارچه در همدان خبر داد و اظهار کرد: تعزیرات حکومتی همدان این قاچاقچی را به پرداخت 975 میلیون ریال جریمه کرد.

وی بیان کرد:‌ در اقدام صورت گرفته از سوی همکاران 437 طاقه پارچه خارجی کشف و متهم علاوه بر ضبط کالا به پرداخت جزای نقدی محکوم شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان خاطرنشان کرد: متهم این پارچه‌ها را در کامیون حمل کرده بود که در گلوگاه شهید زارعی به ظن قاچاق دستگیر و پس از اجرای تشریفات قانونی توسط شعبه ویژه رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارز مستقر در این گلوگاه علاوه بر ضبط کالا به پرداخت جزای نقدی در حق دولت محکوم شد.

وی در ادامه به جریمه تعمیرگاه موتور برق اشاره کرد: یک واحد صنفی با شکایت شاکی خصوصی به اتهام تقلب و سهل‌انگاری در تعمیر یک دستگاه موتور برق محکوم شد.

حسن پور تصریح کرد: با شکایت شاکی خصوصی مبنی بر تقلب در تعمیرگاه، پرونده‌ای در شعبه هیأت بدوی تعزیرات حکومتی همدان تشکیل شد که پس از کارشناسی و احراز تخلف، متهم به پرداخت 34 میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت و 17 میلیون ریال در حق شاکی خصوصی محکوم شد.

وی گفت: پل ارتباطی ما تلفن 32523442 اداره‌کل تعزیرات حکومتی، تلفن گویای 124 سازمان صنعت، معدن و تجارت و تارنمای t135.ir است که از مردم می‌خواهیم موارد تخلف را با ما درمیان بگذارند تا رسیدگی در اسرع وقت صورت گیرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟