سرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ اظهار کرد: با دریافت گزارشات مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه یکی از توزیع کنندگان موادمخدر با هویت «م.ک»، پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: پس از بررسی موضوع مشخص شد که متهم به تازگی مقداری از موادمخدر را از قاچاقچیان جنوب کشور خریداری کرده و قصد دارد تا با انتقال آن به وسیله خودرو سواری پژو پارس به شهرستان هشترود، موادمخدر مورد نظر را در این شهرستان به فروش برساند.

سرهنگ بخشنده تصریح کرد: پس از اخذ مجوز قضایی و ایجاد هماهنگی با پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان هشترود یک تیم مشترک پلیسی به محور‌های مواصلاتی این شهرستان اعزام شد و پس از چند ساعت گشت زنی در منطقه، خودرو مورد نظر در محور هشترود به تبریز شناسایی و در یک عملیات ضربتی خودرو متوقف و متهم توسط پلیس دستگیر شد.

رئیس پلیس مبارزه موادمخدر پایتخت با بیان اینکه از صندوق عقب خودرو متهم مقدار ۲۵ کیلوگرم ماده مخدر حشیش کشف شد، خاطرنشان کرد: متهم به همراه مواد مکشوفه به مقر پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان هشترود منتقل شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟