به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ حسین عادلی رییس کلانتری 179 خلیج با اعلام این خبر گفت:نخستین روز فروردین ماه سال جاری یکی از متهمان سابقه دار به نام اصغر همراه یکی از دوستانش برای مصرف مواد مخدر به غرب تهران رفته و تهرانسر قصد کشیدن مواد مخدر داشتند که به سراغ مرد میانسال که در زمینه فروش مواد مخدر فعالیت داشته می‌روند.

وی افزود: مرد مواد فروش وقتی در برابر اصغر قرا می‌گیرد ادعا می کند که دیگر در زمینه فروش مواد مخدر فعالیت ندارد که در این مرحله اصغر و همدستش اقدام به کتک زدن مرد میانسال کرده و با سرقت موتور وی پا به فرار می‌گذارند.

رییس کلانتری 179 خلیج ادامه داد: فرزند مرد میانسال پس از چند روز وقتی متوجه دزدیده شدن موتور پدرش می‌شود با حضور در کلانتری از ماموران تجسس درخواست کمک می‌کند که ماموران روز گذشته با شناسایی مخفیگاه اصغر وارد عمل می‌شوند.

سرهنگ عادلی عنوان کرد: ماموران وقتی به سراغ اصغر می‌روند با موتور سیکلت سرقتی در جلوی در خانه وی روبرو می‌شوند و در ادامه با ترفندهای پلیسی اصغر را از خانه‌اش بیرون کشیده و موفق به دستگیری این تبهکار حرفه ای می‌شوند.

بنا بر این گزارش، متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفته است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟