به گزارش رکنا، در پی اظهارات برخی متهمان پرونده فساد پتروشیمی و نام بردن از شرکت ایرانسل در این پرونده، روابط عمومی این شرکت طی جوابیه ای اعلام کرد: همان گونه که در متن اظهارات بیان شده در دادگاه دیده می شود، موضوع مورد اشاره ارتباطی با شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل ندارد.

در این دادگاه نماینده دادستان، غفلت مدیرعامل و مدیر مالی شرکت بازرگانی پتروشیمی را محل تامل دانست و گفت: شرکت خدماتی ایرانسل مبلغ یک میلیارد و 441میلیون ریال از حساب خود نزد بانک ملت برداشت و به شعبه دوبی واریز کرده است.

حسینی گفت: علیرضا دزفولی مدیر ایرانسل درباره ارزهای پتروشیمی گفته که با توجه به مشکلات تحریم مجبور شده طلب خود را از شرکت MTN به pcc واریز کند.

نماینده دادستان گفت: البته هیچ توافق یا قرارداد کتبی درباره این تخلفات دیده نشده و احمدیان درباره پورسانت دریافتی بابت صادرات محصولات پتروشیمی از MTN گفته که از هیچ شرکتی پورسانت نگرفته است.

نماینده دادستان افزود: شیرعلی متهم این پرونده نیز در خصوص ایرانسل گفته که پورسانت این معامله یک درصد بوده و با پول های دریافتی از شرکت ها کاری انجام نشده است.

جوابیه ایرانسل می افزاید: مطالب بیان شده درباره ایرانسل (از سوی متهمان پرونده فساد مالی در پتروشیمی) کذب محض است؛ در متن خبری که از این دادگاه منتشر شده نیز به کذب بودن این مطالب اشاره شده است.

روابط عمومی ایرانسل اضافه کرد: این موضوع مصداق نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی به نام تجاری و خانواده بزرگ ایرانسل قلمداد می‌شود. شایان ذکر است شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل سایر ادعاهایی که به نقل از متهمان پرونده ذکر شده است را خلاف واقع دانسته و قویا ادعاهای عنوان شده را تکذیب می‌کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟