به گزارش رکنا، سید احد یوزباشی در تشریح این خبر اظهار کرد: پس از دریافت این گزارش همکاران گشت تعزیرات حکومتی استان، بلافاصله به محل فوق اعزام شدند و نیروی انتظامی و کارشناسان دامپزشکی نیز با هماهنگی‌های صورت گرفته، در محل حضور یافتند.

وی گفت: پس از ورود به داخل این واحد که طبقه همکف و پارکینگ یک واحد مسکونی بود، مقدار زیادی آلایش دامی تاریخ گذشته، فاسد و کاملاً غیربهداشتی کشف شد که در این واحد مسکونی تبدیل به گوشت چرخ کرده و روانه بازار می‌شد.

وی ادامه داد: به غیر از گوشت‌های چرخ کرده کشف شده، سایر آلایش‌های دامی دیگری هم وجود داشت که طبق نظر کارشناسان دامپزشکی استان، فاسد و غیر قابل مصرف بودند.

یوزباشی اظهار کرد: متهم در حیاط خود یک اتاق مخفی دیگری نیز طراحی کرده بود که داخل آن یخچال بزرگی قرار داده و قسمتی از کالاهای فوق را در آنجا نگهداری می‌کرد که با هماهنگی‌های لازم و به دستور رئیس شعبه سیار گشت تعزیرات حکومتی حاضر در صحنه، تمامی آلایش‌های دامی فاسد و چرخ کرده‌ها توسط دامپزشکی استان ضبط شد.

گفتنی است؛ از ابتدای سال جاری تا کنون، تعداد ۱۰۵۶ پرونده بهداشتی در اداره کل تعزیرات حکومتی استان تشکیل و تعداد ۱۰۲۸ پرونده مختومه شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟