به گزارش رکنا، سرهنگ "محمد محمدی" اظهار داشت: به دنبال اعلام مرکز فوریتهای پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره سرقت از ساختمان نیمه واقع در یکی از شهرک های سطح شهر، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: پس از حضور ماموران در محل، فرد شاکی عنوان کرد پس از مراجعه به ساختمان متوجه به سرقت رفتن یک دستگاه سنگ فریز و 4 عدد تیغه صفحه، 20 متر سیم سیار برق، یک عدد گاز انبر و مقداری لوازم دیگر شده است.

سرهنگ محمدی گفت: پس از دریافت این اطلاعات ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی توانستند یکی از سارقان را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی نسبت به دستگیری وی اقدام کردند.

فرمانده انتظامی ثلاث باباجانی گفت: این فرد در بازجویی های بعمل آمده به سرقت وسایل از ساختمان نیمه کاره اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده به دستگاه قضائی معرفی شد.

کشف مقداری مواد مخدر در ثلاث باباجانی

وی در ادامه از کشف مقداری مواد مخدر با تلاش ماموران انتظامی شهرستان ثلاث باباجانی نیز خبر داد و گفت: این مواد شامل هروئین و شیشه و همچنین 40 سی سی شربت متادون بود.

سرهنگ محمدی گفت: یک دستگاه ترازوی دیجیتال توزین موادمخدر نیز کشف شد.

فرمانده انتظامی ثلاث باباجانی همچنین از دستگیری یک نفر در این رابطه و معرفی وی به دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم خبر داد.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟