سرهنگ سید امین موسوی پور گفت: دهم اسفند ماه سال جاری یکی از مالکان قالیشویی به کلانتری مراجعه و ضمن اعلام سرقت 50 تخته فرش از قالیشویی اش، اظهار داشت: تعداد 50 تخته فرش شسته شده ضمن بارگیری بر وانت نیسان قالیشویی تحویل کارگر قالیشویی داده ام که فرش ها را در درب منازل مشتریان تحویل آنها بدهد ولی از زمان حرکت تا کنون به کارگاه برنگشته و فرش ها را نیز به مشتریان تحویل نشده است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه شاکی از محل سکونت کارگر اطلاعی نداشت، مشخصات ظاهری کارگر از شاکی گرفته و تصویری از متهم ترسیم و در اختیار گشت های انتظامی قرار داده شد، ادامه داد: شناسایی متهم ادامه داشت تا اینکه ماموران انتظامی در روز گذشته هنگام گشت زنی در سطح حوزه متوجه رفتار مشکوک راننده یک دستگاه وانت نیسان می شوند.

رئیس کلانتری 169 مشیریه تصریح کرد: ماموران مدتی خودرو را تحت تعقیب قرار داد و ضمن استعلام پلاک انتظامی آن، مشخص می شود که خودرو موصوف مسروقه بوده و دارای سابقه ثبت سرقت است.

وی تصریح کرد: با شناسایی خودرو قالیشویی، مدتی دستور توقف می دهند ولی راننده خودرو به سرعت خود افزایش و سعی کرد از محل متواری شود که پس از دقایقی تعقیب و گریز ماموران ضمن توقیف خودرو موفق به دستگیری راننده آن می شوند.

سرهنگ موسوی پور عنوان کرد: متهم که از ارائه مدارک خودرو عاجز بود به کلانتری منتقل و در تحقیقات پلیسی به سرقت 50 فقره فرش و وانت نیسان کارگاه اعتراف کرد.

کلانتر محله مشیریه با بیان اینکه متهم سابقه دار بوده و اعتیاد به مواد مخدر دارد علت سرقت فرش ها را تامین هزینه مصرف مواد مخدر اظهار کرده است، ادامه داد: در تحقیقات پلیسی مشخص شد که متهم فرش های را به مالخر ان اموال مسروقه فروخته است.

این مقام انتظامی افزود: کارشناسان ارزش ریالی فرش ها را 2 میلیارد ریال برآورد کرده اند و شناسایی مالخران و کشف اموال مسروقه در دستور کار پلیس قرار دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟