به گزارش رکنا، سردار محمد قنبری گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سراوان با پشتیبانی اطلاعاتی شهرستان خاش به اطلاعاتی مبنی بر تردد قاچاقچیان در یکی از مناطق مرزی این شهرستان دست یافتند.

وی افزود: تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر با رصد تحرکات اعضای این باند مسلح، ساعات پایانی شب گذشته قاچاقچیان را که با ۲ خودرو تویوتا در حال جابه جایی محموله مواد مخدر در یکی از مناطق کوهستانی بودند، شناسایی و تحت نظر قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در این عملیات که با هدایت مستقیم افسران زبده پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همراه بود سوداگران مرگ به محض ورود به منطقه کمین با عوامل انتظامی درگیر و با آتش پر حجم تکاوران پلیس خودرو‌ها را رها و به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

سردار قنبری بیان داشت: در این عملیات جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر ضمن دستگیری ۳ سوداگر مرگ در بازرسی از خودرو‌ها ۲ تن و ۵۱ کیلو و ۳۵۰ گرم تریاک، ۹۵ کیلو و ۵۰۰ گرم مرفین، یک کیلوگرم حشیش، ۲ قبضه کلاش، ۵ تیغه خشاب حاوی ۸۵ تیر جنگی و ۶۱۵ فشنگ گرینف کشف کردند.

وی با تقدیر از تلاش ماموران انتظامی شهرستان سراوان و خاش در انهدام این باند حرفه‌ای قاچاق مواد مخدر افزود: تحقیقات برای شناسایی و دستگیری اعضای متواری این باند ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟