حجم ویدیو: 1.65M | مدت زمان ویدیو: 00:00:18

به گزارش گروه حوادث رکنا، اسد عبدالهی فرماندار شهرستان خرم آباد روز چهارشنبه ضمن تایید خبر بامداد امروز (چهارشنبه) بر اثر تیراندازی افراد ناشناس دربلوار شهید چاغروند خرم‌آباد گفت: برای بررسی این حادثه جلسه شورای تامین استان تشکیل شده است.

تیراندازی و انفجار بامداد امروز در خرم آباد /  مامور پلیس شهید شد

وی اظهار داشت: جزئیات این حادثه پس از جلسه شورای تامین استان در اختیار عموم مردم قرار خواهد گرفت.

براساس آنچه که شاهدان حادثه می گویند: افراد ناشناس پس از تیراندازی به سمت خودرو سوخت رسان پارک شده در محوطه یک پمپ بنزین در اتوبان شهید چاغروند، به سوی عوامل انتظامی حاضر در محدوده نیز تیراندازی کرده اند.

به گفته شاهدان، حجم انفجار خودرو سوخت رسان موجب شکسته شدن شیشه ساختمان‌های مجاور شده است.

مهاجمین با سرقت یک دستگاه خودرو سواری متوقف شده در صحنه انفجار، محل حادثه را ترک کرده اند.

اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی لرستان تا لحظه مخابره خبر از هرگونه اطلاع رسانی در این مورد خود داری می‌کند.

جلسه شورای تامین در پی تیراندازی عوامل ناشناس و شهادت یک سرباز ناجا در خرم‌آباد تشکیل شد.

فرماندار شهرستان خرم آباد با اشاره به شهادت یک سرباز وظیفه ناجا در پی تیراندازی عوامل ناشناس در خرم آباد، گفت: جزئیات این حادثه پس از جلسه شورای تامین استان در اختیار عموم مردم قرار خواهد گرفت.

به گفته اسد عبدالهی مهاجمین بعد از شهید و مجروح کردن دو مامور نیروی انتظامی با سرقت یک دستگاه خودرو سواری متوقف شده در صحنه انفجار، محل حادثه را ترک کردند.

بنابر این گزارش، بامداد امروز چهارشنبه بر اثر تیراندازی افراد ناشناس در بلوار شهید چاغروند خرم‌آباد، یک سرباز وظیفه ناجا شهید و یک افسر پلیس هم مجروح شد.

مهاجمین پس از تیراندازی به تانکر سوخت رسان پارک شده در محوطه پمپ بنزین «الوندیان» به سوی عوامل انتظامی حاضر در محدوده نیز آتش گشودند.

به گفته شاهدان، حجم انفجار خودرو سوخت رسان موجب شکسته شدن شیشه ساختمان‌های مجاور شده است.

مهاجمین از محل حادثه متواری شدند و حال عمومی افسر مجروح شده رضایت بخش است. گفته می‌شود سرباز وظیفه شهید شده در جریان این حادثه اهل استان خوزستان است.

انگیزه مهاجمان هنوز مشخص نشده و عوامل امنیتی و انتظامی در محل وقوع جرم مشغول بررسی حادثه هستند. پس از این حادثه شورای تامین لرستان تشکیل جلسه داده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟