سرهنگ علیرضا ثقفی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت یک باند قاچاق مواد مخدر در شهرستان نوشهر، موضوع در دستور کار ماموران عملیات ویژه این پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مازندران، افزود: با انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه، متهمان را که با تشکیل باندی ۴ نفره در امر تهیه و توزیع مواد مخدر در آن شهرستان فعالیت داشتند شناسایی شدند.

سرهنگ ثقفی، افزود: پس از هماهنگی‌های قضائی ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان نوشهر در عملیاتی ضربتی متهمان را در حین حمل مواد مخدر با استفاده از ۲ دستگاه خودروی سواری دستگیر کردند.

وی از کشف ۱۰ کیلوگرم تریاک در بازرسی از خودرو‌های متهمان خبر داد و گفت: این عاملان سودجوی مواد مخدر پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

رئیس پلیس مواد مخدر مازندران با بیان اینکه تبلیغات اغواگرایانه مافیای مواد مخدر در خصوص تاثیرات مثبت مواد مخدر برای تقویت حافظه باعث بوجود آمدن اعتیاد و مشکلات زیاد زندگی برای فرد، خانواده و جامعه می‌شوداز مردم خواست برای مقابله با سوداگران مرگ که هدفی جز فروپاشی خانواده‌ها و از بین بردن نسل جوان جامعه برای دستیابی به سود‌های کلان خود ندارند با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در این زمینه را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

آیا این خبر مفید بود؟