کدخبر: 450268 ارسال پرینت 9

رکنا: رئیس کلانتری ۱۷۱ شهید مصطفی خمینی، با اشاره به دستگیری سه سارق خودرو در جنوب تهران، گفت: این سارقان در طرح مهار که از سوی پلیس به اجرا درآمد، شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش رکنا، سرگرد رضا اسلام نژاد در این باره اظهار داشت: شب گذشته ماموران گشت انتظامی این کلانتری در حال گشتزنی و کنتزل خودرو‌های مسروقه در محدوده استحفاظی خود بودند مشخصات مخدوش شده یک خودروی سواری توجه آن‌ها را جلب کرده و برای بررسی مشخصات آن را از مرکز کنترل پلیس پایتخت استعلام کردند.

وی افزود: در بررسی‌های انجام شده مشخص شد که این خودرو مسروقه است و مدتی پیش از محدوده غرب تهران به سرقت رفته است که بلافاصله طرح مهار از سوی ماموران به اجرا درآمد و خودروی مذکور متوقف و راننده و ۲ سرنشین همراه وی دستگیر و به کلانتری ۱۷۱ منتقل شدند.

رئیس کلانتری ۱۷۱ شهید مصطفی خمینی، تصریح کرد: در تحقیقات انجام شده از متهمان مشخص شد که این خودرو را روز گذشته از محدوده غرب تهران به سرقت برده اند و سعی داشته اند با اوراق کردن آن، قطعات مسروقه را به مالخران اموال مسروقه بفروشند که دستگیر شده اند. به این ترتیب، خودرو برای شناسایی مالکش به پارکینگ منتقل شده و هر سه متهم این پرونده پس از تکمیل اطلاعات برای تحقیقات به پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها