حجم ویدیو: 961.60K | مدت زمان ویدیو: 00:00:08

به گزارش رکنا، عصر پنج‌شنبه پانزدهم شهریور گذشته طلبه جوان مشهدی که حدود 27سال سن داشت سوار بر یک دستگاه خودروی پیکان در کوچه باغ عنبر در حال حرکت بود که موتورسواری به بهانه پرسیدن یک سوال او را متوقف کرد.

راکــب جــوان موتورسیکلت در جهت خــلاف حرکت خودروی پیکان به گونه ای ایستاد که امکان دور زدن برای راننده پیکان وجود نداشت.

این گزارش حاکی است، ناگهان موتورسوار، در حالی که شیشه خودرو پایین بود، کاردی را بالا برد و بر قفسه سینه طلبه جوان فرود آورد. مهاجم موتورسوار، کارد را بیرون کشید و در حالی که خون از سینه طلبه جوان فواره می زد از محل گریخت.

این طلبه که هنوز مات و مبهوت بود، به زحمت از خودرو پیاده شد که در این هنگام موتورسوار عبوری به یاری وی شتافت. این شهروند وظیفه شناس موتورسوار، طلبه جوان را بر ترک نشاند تا او را هر چه سریع تر به مرکز درمانی برساند ولی خون هایی که از پیکر زخمی طلبه، بر زمین می ریخت، او را در حالت نیمه بی هوشی قرار داد و مجروح 27 ساله مقابل درمانگاه به زمین افتاد.

 در همین حال بلافاصله شهروندان و رهـگـذران نیز بــه کمک شهروند موتورسوار آمدند و پیکر بی رمق طلبه مذکور را بــه مرکز درمانی رساندند. طلبه مجروح که «محمد تولایی» نام دارد بلافاصله به بخش اورژانــس و مراقبت های ویژه بیمارستان شهید کامیاب مشهد انتقال یافت و تحت درمان قرار گرفت اما به دلیل انجام یک عمل جراحی ویژه به یکی دیگر از بیمارستان هــای دولتی مشهد منتقل و بعد از انجام عملیات احیا در بخش مراقبت هــای ویــژه بستری شد.

اما تلاش پزشکان برای نجات جان مصدوم این حادثه بی نتیجه ماند و این طلبه جوان در پی عوارض ناشی از اصابت چاقو جان سپرد.

در پی وقوع این حادثه، بلافاصله تحقیقات گسترده کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی با صدور دستورات ویژه ای از سوی قاضی علی اکبر احمدی نژاد برای شناسایی ضارب فراری آغاز شد تا این که اسناد و مدارکی از دو موتورسوار مظنون به قتل به دست آمد که راکب یکی از موتورسیکلت های تحت تعقیب، دو نفر دیگر را نیز بر ترک موتورسیکلت سوار کرده است.

در همین حال پلیس آگاهی با اشاره به دستور انتشار تصویر بدون پوشش مظنونان از سوی قاضی ویژه قتل عمد از شهروندان خواست در صورتی که مظنونان به جنایت را شناسایی کردند با پلیس 110 ، پلیس آگاهی خراسان رضوی 21825200 یا 21825259 دایره جنایی یا تلفن همراه 09370099571تماس بگیرند.

در عین حال پلیس از برخی افراد مظنون که تصاویر آنان روی ترک موتورسیکلت منتشر شده و احتمالا نقشی در جنایت نداشته باشند، خواست هرچه سریع تر و قبل از آن که پلیس به سراغ آن ها برود خود را به پلیس آگاهی خراسان رضوی واقع در ابتدای شهرک رضاشهر مشهد معرفی کنند تا از مظان اتهام خارج شوند و مورد پیگرد قضایی قرار نگیرند.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

قاتل طلبه مشهدی

قاتل طلبه مشهدی

سیدخلیل سجادپور

آیا این خبر مفید بود؟