به گزارش گروه ترجمه رکنا، جسد نیمه برهنه زنی جوان در یکی از بیابان های روسیه کشف شد.الکساندر 29 ساله پس از این که متوجه مفقودی همسرش شد با تماس با اداره پلیس Police آن ها را در جریان ماجرا گذاشت.

جسد زن نیمه برهنه در بیابان

وی به مامورپلیس گفت که همسرش بعد از اتمام ساعت کارش تاکنون به خانه بازنگشته است و احتمال دارد افرادی ناشناس او را مورد آزار و اذیت قرار داده باشند.ماموران تحقیق پس از تعقیب و گریز جسد نیمه برهنه زن جوان را در یکی از بیابان های روسیه در حالی که حیوانات وحشی نیمی از بدنش را دریده بودند پیدا کردند.

ماموران پلیس پس از انتقال جسد به پزشکی قانونی از طریق اثرات مردانه ای که در بدن و دهان قربانی جای مانده بود توانستند هویت قاتل The Murderer را کشف کنند.پلیس پس از ثبت هویت قاتل اقدامات لازم را برای دستگیری متهم آغاز کرد و پس از چند ماه تعقیب و گریز توانست پسری 16 ساله را دستگیر کند.

متهم پس از دستگیری اعتراف کرد که به همراه 3 نفر از دوستانش زن جوان را ربودند و در ماشین مورد تجاوز Rape قرار دادند و بعد از این موضوع جسدش را در حالی که با چاقو کشته شده بود به بیابان بردند و رها کردند.افسرپرونده پس از ثبت اعترافات متهم اقدام به دستگیری 3 همدست او کرد.

سه پسر جوان که 15 ساله و افیونی و معتاد Addicted بودند پس از این که در پاتوقشان که یک کلوب شبانه بود دستگیر شدند به جرم Crime خود اعتراف کرده و از خانواده قربانی که 2 فرزند هم داشت تقاضای بخشش کردند.در حال حاضر سه متهم، به جرم آدم ربایی، تجاوز و قتل Murder به صورت موقت در زندان Prison هستند تا جلسه دادگاهشان به زودی برگزار شود.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

آیا این خبر مفید بود؟