به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، سرهنگ" محمد قدیمی رییس کلانتری 124 قلهک گفت: در تماس تلفنی چند تن از شهروندان تهرانی با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر اینکه راننده و سرنشین خودرو سواری بدون پلاک، هنگام عبور از خیابان کیفشان را قاپیده و به سرعت از محل متواری شدند، بررسی موضوع برای دستگیری سارقان در دستور کار ماموران عملیات کلانتری قرار گرفت .

سرهنگ محمد قدیمی با اشاره به اینکه در بررسی های بعمل آمده مشخص شد که کیف قاپ ها در محدوده زمانی و مسیر مشخصی با خودروی پراید سفید رنگ هاچ بک اقدام به کیف قاپی می کنند، بیان داشت: گشت های انتظامی هدفمند در محدوده مسیرهایی که احتمال کیف قاپی از سوی سارقان وجود داشت ، افزایش پیدا کرد و پس از چند روز مراقبت های ویژه در نهایت موفق شدند خودروی سارقان را هنگام تردد مشاهده کنند . بلافاصله طرح مهار و دستگیری سارقان اجرا و متهمان که متوجه حضور ماموران در اطراف خود شده بودند، به سرعت از محل متواری شدند.

وی با بیان اینکه سارقان بدون توجه به دستور ایست پلیس Police اقدام به فرار Escape کردند ، گفت: ماموران برای جلوگیری از ورود خسارت مالی و جانی چند تیر هوائی شلیک کردند، ولی متهمان همچنان به فرار خود ادامه تا اینکه وارد خیابان یک طرفه شده و خلاف جهت حرکت خودرو ها به فرار خود ادامه دادند و هنگام فرار به چند خودروی عبوری خسارت مالی وارد کردند.

سرهنگ قدیمی تصریح کرد: ماموران برای جلوگیری از ورود خسارت بیشتر در نهایت لاستیک خودروی سارقان را هدف قرار داده و موفق شدند خودروی سارقان را متوقف و هر 2 سارق را در محدوده خیابان اندرزگو دستگیر کنند.

رئیس کلانتری قلهک با بیان اینکه در بازرسی از خودروی متهمان تعدادی اموال مسروقه کشف و در ادامه مالباختگان آنها شناسایی شدند، بیان داشت: با انتقال متهمان به کلانتری و شناسایی چهره سارقان از سوی تعدادی از مالباختگان، این دو سارق کیف قاپ جوان در همان تحقیقات اولیه تاکنون به 30 فقره کیف قاپی در منطقه قلهک اعتراف کردند و تحقیقات از آنها برای شناسایی دیگر جرایم ارتکابی و سرقت Stealing ها کماکان ادامه دارد .اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

آیا این خبر مفید بود؟