به گزارش رکنا، منوچهر رحمانی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران گفت: این دو نیک اندیش با مراجعه به دفتر نمایندگی ستاد دیه استان و پرداخت هفتاد میلیون تومان، موجبات آزادی Freedom 10 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد را که به دلیل بدهکاری در حبس به سر می بردند، فراهم آوردند.

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران، اظهار داشت: یکی از این زندانیان، مردی 57 ساله بود که قبلا کارگاه تولید لوازم پلاستیکی داشت اما به دلیل ورشکستگی، تمام سرمایه و حتی پول پیش منزل مسکونی اش را هم از دست داد و به همراه همسر و دو فرزند دانشجویش در منزلی که اعضای هیات امنای مسجد محل، برایش تهیه کردند و خود نیز خادم آن مسجد شده بود، زندگی می کرد.

وی ادامه داد: این زندانی Prisoner طی چند ماه، توانسته بود با پرداخت بخشی از بدهی های خود، رضایت شکات را جلب کند اما به دلیل آخرین بدهی که 32 میلیون تومان بود، در زندان Prison به سر می برد.

رحمانی گفت: با هدیه هفتاد میلیون تومانی این نیکوکاران که نخواستند نامشان اعلام شود و هدف خود را پیروی و تمسک به سیره مهربانی امام رضا(ع) اعلام کردند، بلافاصله پس از سیر مراحل اداری و دستور مقام قضایی، خادم مسجد و 9 نفر دیگر در میان استقبال گرم خانواده هایشان، آزاد شدند.

نمایندگی ستاد دیه استان تهران اعلام کرد که نوع دوستان می توانند با مراجعه حضوری به دفتر نمایندگی یا از طریق سایت نمایندگی ستاد دیه استان تهران به نشانی www.tehipro.ir یا لینک اطلاع رسانی tehipro@ با فعالیت های این نمایندگی و نیز نحوه ارسال کمک های مالی و آزادی زندانیان استان آشنا شوند. نیکوکاران امکان انتخاب مددجو از طریق مطالعه خلاصه پرونده و پرداخت بخش یا کل بدهی را دارند تا امکان آزادی مددجویان نیازمند جرایم غیرعمد فراهم شود.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

آیا این خبر مفید بود؟