اوایل اردیبهشت ماه جاری خانواده مرد جوانی به نام عباس با حضور در پلیس Police آگاهی پایتخت اعلام کردند عباس مفقود شده و از وی خبری ندارند.

همسر عباس در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: عباس راننده یکی از تاکسی‌های اینترنتی است، وی یک روز صبح برای جابه‌جایی مسافر از خانه خارج شد اما دیگر خبری از وی نشد.

پس از ثبت این شکایت تیمی از مأموران اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت برای یافتن عباس دست به کار شده و در نخستین تحقیقات دستور توقیف خودروی عباس صادر شد.

چند روز پس از ثبت این شکایت، خودروی پراید عباس در یکی از اتوبانهای پایتخت درحالیکه سوئیچ داخل خودرو بود، کشف شد اما اثری از عباس نبود، شواهد حاکی از آن بود که داخل خودرو درگیری نیز به وقوع پیوسته اما سرقتی درکار نبوده است.

با توجه به پیدا نشدن عباس؛ قاضی Judge کامران رضوانی؛ بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران دستور انتشار تصویر عباس را در رسانه‌ها صادر کرد و از شهروندانی که اطلاعاتی درباره سرنوشت عباس دارند، خواست هرگونه اطلاعات خود را از طریق شماره تماس 51055511 در اختیار کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

آیا این خبر مفید بود؟