سرهنگ علی عارف نژاد فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان گفت: در پی گزارش چند فقره سرقت Stealing قطعات خودرو در هسته مرکزی شهر زاهدان موضوع به صورت ویژه در دستور کار تیمی از ماموران کلانتری ۱۱ قرار گرفت.

وی افزود: ماموران این فرماندهی پس از بررسی دقیق سرقت‌ها و بازبینی دوربین‌های مداربسته یکی از سارقان را که فردی سابقه دار است را شناسایی کردند.

سرهنگ عارف نژاد تصریح کرد: تیم رسیدگی کننده پرونده پس از چند روز کنترل نامحسوس و اطمینان از دست داشتن او در سرقت با هماهنگی مقام قضائی او را در اقدامی غافلگیرانه در حال خارج شدن از مخفیگاهش با یک دستگاه پراید دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان اظهار داشت: متهم در چندین مرحله بازجویی‌های علمی پلیس Police به ۸ فقره سرقت قطعات خودرو در سطح شهر زاهدان با همدستی سه تن از دوستانش و فروش اموال مسروقه به فردی مالخر اعتراف کرد.

سرهنگ عارف نژاد افزود: در ادامه این عملیات همدستان متهم و فرد مالخر دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنان ۵۰۰ میلیون ریال اموال مسروقه کشف کردند.

وی عنوان کرد: با هماهنگی مقام قضائی تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر جرائم احتمالی ادامه دارد.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

آیا این خبر مفید بود؟