اعدام سلطان سکه و همدستش به اندازه کافی خبرساز بود و در شبکه‌های اجتماعی بازتاب داشت اما این جمله‌اش آنقدر عجیب بود که کنار واکنش‌ها به اعدام execution مورد توجه قرار گرفت. در واقع مصاحبه او پیش از اعدام و عکس هایش از بحث‌های دیروز بود. کسانی هم بودند که معتقد بودند انتشار عکس‌های پیش از اعدام کار درستی نبوده است. البته کاربری هم نوشت که چرا پیش از این چندان که باید به سلطان سکه نپرداختند:« یعنی هیچ خبرنگاری قبل از اعدام سلطان سکه گزارش خبری‌ ازش کار نکرد؟! به همین راحتی اعدام شد و تمام!؟»

در کنار اینها چند واکنش به اعدام سلطان سکه را بخوانید:«سلطان سکه هم که باشی باید بمیری چتونه اینقد اختلاس می‌کنید برای چی اینقد حرص می‌زنید چرا حق مردمو پایمال می‌کنید.»، «سلطان_سکه اعدام شد ولی:

1- دادگاه علنی‌اش پخش نشد 2- قیمت سکه به یک میلیون تومان برنگشت 3 -دفاعیات متهم منتشر نشد 4- مسئولان بانک (فروشنده سکه) محاکمه نشدند 5 - سندی از انتقال دارایی او به بیت‌المال منتشر نشد 6- از همه مهمتر مردم اقناع نشدند.»، «با اعدام سلاطین سکه و ارز امیدواریم قیمت سکه و ارز هم از طغیان و سرکشی دست بردارند و به جای خود برگردند.»

کسانی از اعدام او انتقاد می‌کردند و روی انتقادهایشان هم به قوه قضائیه بود اما کاربرانی جواب این منتقدان را می‌دادند: «باورتون می‌شه حتی کسایی هستن که دارن سلطان سکه رو تطهیر می‌کنن؟»، «کسایی هستن که به قوه قضائیه حمله می‌کنن و می‌گن چرا با دونه درشت ترها برخورد نمی‌کنید و به افراد الکی گیر دادید؟»

این واکنش عجیب را هم بخوانید: «سلطان سکه و همدستش اعدام شدند؛ کمترین تأثیر این مجازات ها باید افزایش اعتماد عمومی و ثبات اقتصادی باشه، وگرنه مشکل رو باید جای دیگه پیدا کرد. حالا دیگه وقتشه قوه قضائیه تکلیف دانه درشت‌ترها رو هم روشن کنه.»اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

آیا این خبر مفید بود؟