کدخبر: 432458 ارسال پرینت 745

رکنا: جانشین انتظامی گلستان از شناسایی و دستگیری عامل آدم‌ربایی در کمتر از یک ساعت در گنبدکاووس خبر داد.

سرهنگ «مسعود فروزان» در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: شامگاه جمعه در پی اعلام به مرکز فوریت‌های پلیس Police 110، مبنی بر آدم‌ربایی در شهرستان گنبدکاووس، مأموران به محل اعزام شدند.

وی افزود: با بررسی اولیه مشخص شد، فردی به همراه دوستان خود در یک خودروی پراید با یک تصادف Crash ساختگی یک دستگاه زانتیا را متوقف کرده و یکی از سرنشینان زانتیا را به زور به یک مکان نامعلوم منتقل می‌کند.

فروزان گفت: پس از هماهنگی با مقام قضایی و یک عملیات ضربتی، عامل آدم‌ربایی در کمتر از یک ساعت در مخفیگاه خود دستگیر و فرد ربوده شده رهاسازی شد.

جانشین انتظامی گلستان خاطرنشان کرد: متهم از افراد شرور و اراذل و اوباش و زندانی Prisoner رأی باز بوده و به‌علت اختلافات مالی در خصوص خرید و فروش مواد مخدر با فرد ربوده شده، اقدام به این عمل کرده است.خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

  • ناشناس 0 0

    اعدام کنید ایشان را 10نفرنه 100نفرنه 1000نفرنه 10000نفرازاینها رااعدام کنید آرامش جامعه وکشوررا ببینید مردم موافقند چون زن وبچه خودرا دوست دارند امنیت رادوست دارند متاسفانه پلیس اینها را دستگیرمیکند قوه قضااینها را آزاد میکند فرموده یوسف پیامبر است ترس از مجازات باعث میشود مجرم سراغ جرم نرود

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها