به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، سردار محسن حسن خانی با بیان اینکه پلیس Police از مردم و برای مردم است، گفت: هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی برای ارائه خدمات مضاعف به مردم و شهروندان عزیز است.

رئیس پلیس آذربایجان شرقی از تشکیل ۲۹ فقره پرونده در خصوص کالای احتکاری به ارزش ۹۰۰ میلیارد تومان خبر داد و افزود: این کالا‌ها شامل برنج، ارزاق عمومی، لاستیک، لوازم خانگی و مصالح ساختمانی بود که پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شد.

سردار حسن خانی با اعلام اینکه درسال جاری یک تن و ۲۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر Drugs در استان کشف شده است، افزود: در این مدت ۱۲ باند تهیه و توزیع مواد مخدر منهدم و ۲ هزار و ۷۰۰ نفر قاچاقچی Smuggler و توزیع کننده مواد افیونی دستگیر و همچنین ۱۰ هزار و ۶۰۰ معتاد Addicted جمع آوری و به کمپ‌های ترک اعتیاد تحویل داده شدند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: در این مدت بیش از ۷۰۰ طرح پاک سازی مناطق آلوده در سطح استان اجرا و شهر تبریز تبدیل به شهر بدون معتاد متجاهر شده و با هماهنگی سازمان‌های حمایتی در تبریز معتادان جمع آوری آوری و شغل و فعالیت اقتصادی برای آن‌ها ایجاد شده است.

آیا این خبر مفید بود؟