به گزارش گروه ترجمه رکنا، زن جوانی در شهر مونتانا آمریکا به اتهام جنایت Crime جنسی و قتل Murder دستگیر شد.

سامانتا

طبق گزارش پلیس، سامانتا میرز 19 ساله پس از این که به اجبار وارد خانه مرد همسایه شد و او را با ضرب و شتم مجبور به ارتباط جنسی کرد، وی را با چاقو به قتل رساند.

او توسط یکی از همسایه ها که به شدت به سامانتا علاقه داشت به پلیس Police لو داده شد، وی بعد از این که متوجه شد سامانتا به خانه مرد همسایه رفت و بعد از چند ساعت با لباس و دستانی خونی به خانه بازگشت از حسادت و تعجب ابتدا به سراغ سامانتا رفت تا از ماجرا خبردار شود اما وقتی با چهره بی خیال او رو به رو شد که به آسانی گفت : چون مایکل با من رابطه برقرار نکرد کشتمش. فورا از ترس به خانه خود بازگشت و به پلیس گزارش داد.

نیروهای پلیس فورا به خانه او آمده و دستگیرش کردند و سامانتا در همان خانه مورد بازجویی قرار گرفت.

او در اعترافات خود گفت: به مدت 7 سال بود که با هیچ کس رابطه عاشقانه ای نداشتم و مجبور بودم با شخصی در ارتباط باشم تا به هدفم برسم.

مایکل از کسانی بود که من به او تمایل داشتم اما وی از اصلا به من توجهی نمی کرد و با این که مجرد هم بود اما تمایلی به من نشان نمی داد.

وی در ادامه افزود: وقتی با مقاومت مایکل رو به رو شدم تصمیم گرفتم شبانه به سراغ او بروم اما وقتی که به خانه او رفتم از این که درب خانه را برای من باز کند مخالفت کرد و با بی توجهی به سمت خانه‌اش رفت.

من که این رفتار او را دیدم از پنجره به خانه اش رفتم و با چوب به جانش افتادم و وقتی از بی حالی او مطمئن شدم به اجبار او را برهنه و بعد به خواسته‌ام رسیدم.

در این حین مایکل مدام با الفاظی مانند اسامی حیوان مرا صدا می کرد و می گفت :مطمئن باش سزای کارت را می بینی.

از ترس نمی دانستم چکار کنم اما در یک تصمیم ناگهانی به آشپزخانه رفتم و با چاقوی بزرگی به سمتش حمله کردم و به شاهرگش ضربه محکمی زدم.

سامانتا در ادامه افزود: وقتی از مرگش مطمئن شدم برای این که کسی متوجه نشود به سرعت به خانه ام رفتم اما یکی از همسایه های کنجکاوم که به شدت به من علاقه داشت  از حسادت با پلیس تماس گرفت و مرا لو داد.

افسر پرونده پس از ثبت گزارش و اعترافات او را برای حکم قانونی به دادگاه فرستاد.

دادگاه او به زودی برگزار خواهد شد.

خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

آیا این خبر مفید بود؟