به گزارش گروه ترجمه رکنا، پدری 38 ساله به جرم Crime قتل Murder دو فرزندش دستگیر شد.

کیمارون یانسی در اعترافات خود به پلیس Police گفت: پسر و دخترم را به خانه مادربزرگشان – مادر همسرم – برده بودم. از اوایل ازدواجمان  مادر زنم را بیشتر دوست داشتم و همیشه منتظر فرصتی برای خلوت کردن با وی بودم، او هم که به من بی توجهی نشان نمی داد بیشتر مرا ترغیب می کرد تا رابطه پنهانی داشته باشم.

او در ادامه افزود: روزی که من دست به این عمل زدم زمانی بود که برای بردن فرزندانم به خانه مادرزنم رفته بودم و وی در حال تعویض لباس در رختکن حمامش بود ، سعی کردم با سرگرم کردم بچه ها به سمتش بروم و به هدف دلخواهم برسم اما او وقتی مرا دید که با چشم چرانی قصد نزدیک شدن را دارم ، سعی کردن با لبخند های تصنعی مرا کنترل کند اما من که احساس می کردم چیزی برای از دست دادن ندارم به سمتش حمله ور شدم 

کیمارون در ادامه گفت: من به مادر زنم گفتم که اگر مرا قبول نکند بلایی سر بچه هایم می آورم تا پشیمان شوی. اما در کمال تعجب او گفت که برو هر کاری دوست داری انجام بده ، ابتدا فکر کردم شوخی می کند اما وقتی چهره جدی او را دیدم به سمت بچه ها رفتم و با اسلحه شکاری آن دو را هدف قرار دادم ، سعی کردم با داد و بیداد مادرزنم را بترسانم اما او با راحتی خیال روی مبل نشست و گفت: اگر جرات داری شلیک کن تا من برای تو باشم. من هم وقتی این حرف او و رغبتش را دیدم با گلوله دختر 8 ساله و پسر 12 ساله ام را به قتل رساندم اما غافل از این که مادرزنم قبل از این که به سراغم بیاید به پلیس گزارش و شکایتم را کرده بود، که بعد از شلیک متوجه آژیر ماشین پلیس شدم که ماموران پلیس به من حمله ور شدند و با دستبند مرا روانه ماشین کردند.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

الناز با 99 سکه 3 روز صیغه احمد بود!

شیخ جعفر توکلی به قتل رسید + عکس

غلامعلی در زندان مشهد اعدام شد

پیچ تند در پرونده مائده هژبری / او رقصید و مشهور شد

قتل وحشیانه مرد مسلمانی که به ترامپ مدال افتخار داده بود + عکس

صدور حکم در پرونده اسیدپاشی اصفهان بدون دستگیری حتی یک متهم

قتل اولین مسافرکش زن در تهران / او را به پارک چیتگر بردند! + عکس

اقدام گستاخانه 3 مرد با پسر 12 ساله

وحشت عروس 12 ساله از داماد در اتاق حجله

انتقام عجیب زن حسود از نامزد قبلی شوهر در ایلام

یک دختربچه هدف حمله عقاب قرار گرفت+فیلم

آزار وحشیانه زن 19 ساله در برابر چشمان کودک خردسالش

درگیری در فینال کشتی / هواداران در گرگان به جان هم افتادند

مرگ دردناک یک مرد حین ضبط موزیک ویدئو + فیلم

آیا این خبر مفید بود؟