کدخبر: 380952 ارسال پرینت 15

حوادث رکنا: مدیرکل مدیریت بحران مازندران از امدادرسانی نیرو‌های مردمی، هلال احمر، مدیریت بحران و شهرداری‌ها در مناطق گرفتار روان آب بخش یانه سر بهشهر و زیرآب سوادکوه خبر داد.

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، علی اصغر احمدی مدیرکل مدیریت بحران مازندران با اشاره به پیش بینی اداره کل هواشناسی Meteorology استان مبنی بر استقرار سامانه ناپایدار جوی از بعدازظهر دیروز در استان، گفت: بارش‌های رگباری در بخش یانه سر بهشهر و زیرآب سوادکوه موجب آبگرفتگی خانه‌های مسکونی، زمین‌های کشاورزی، بسته شدن پل‌ها، سردهنه‌های کشاورزی و جاده‌ها شده است.
وی افزود: بارش‌های رگباری در بخش یانه سر بهشهر موجب آبگرفتگی تعدادی از واحد‌های مسکونی و ایجاد گل و لای در جاده‌های روستایی و تخریب زمین‌های کشاورزی منطقه شده است.
احمدی با بیان اینکه نیرو‌های امدادی هلال احمر، مدیریت بحران و راهداران از بعد ازظهر دیروز برای امدادرسانی به منطقه اعزام شدند ، گفت: مشکلات راه روستایی، واحد‌های مسکونی دچارخسارت به صورت موقت برطرف شده است.
مدیرکل مدیریت بحران مازندران افزود: کارشناسان جهاد کشاورزی و بنیاد مسکن برای برآورد خسارت و شناسایی واحد‌های مسکونی این مناطق که عمداً با گل و چوب ساخته شده است، پس از ۲۴ ساعت میزان خسارت مشخص می‌شود.
وی به بارش‌های رگباری ظهر دیروز در منطقه زیرآب سوادکوه اشاره کرد و گفت: این بارش‌های بهاری سبب ایجاد روان آب و آبگرفتگی شهر زیرآب و مناطق روستایی دهستان ولوپی، عباس کتی، سرخکلا و کنیج کلا شده است.
احمدی افزود: در این مناطق نیز واحد‌های مسکونی، زمین‌های زراعی، جاده‌های روستایی و دهانه پل Bridge دچار خسارت شده است.
مدیرکل مدیریت بحران مازندران گفت: نیروی‌های امدادی از همان ساعات اولیه جاری شدن روان آب‌ها در مناطق بحران زده مستقر شدند و امروز نیز امدادگران هلال احمر، مدیریت بحران و راهداران در حال امدادرسانی هستند.
وی افزود: در این مناطق به درخواست فرماندار و بخشدار منطقه ادوات امدادی هلال احمر، راهداری و مدیریت بحران شامل بیل مکانیکی کمپرسی و ماشین شستشو جدول به مناطق ارسال شد.
وی به ترکیدگی لوله آب در منطقه کنیج کلا زیرآب دانشگاه شهید بهشتی خبر داد و گفت: پارگی لوله آب تا پایان امروز برطرف می‌شود.
وی گفت: میزان و برآورد خسارت این دو مناطق بعد از بررسی کارشناسان اعلام خواهد شد.
وی با بیان اینکه تا عصر فردا امدادرسانی ادامه دارد و مشکلات خسارت دیدگان برطرف می‌شود افزود: میزان برآورد خسارت تا ۲۴ ساعت آینده مشخص و اعلام می‌شود.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

دانش آموز ایرانی گرداننده معروفترین سایت غیراخلاقی بود

گرفتاری شوم خانم روانشناس وقتی به خانه مجردی پسر روانی رفت + عکس

ماموران پانیذ 14 ساله را به خوابگاه زنان خیابانی تهران بردند! / نقش پرویز پرستویی چه بود؟ + عکس دختر

این 8 مرد خطرناک تهران را آشفته کرده بودند!+ عکس

این مرد کچل را می شناسید؟ / او یک دزد فریبکار است + عکس بدون پوشش

فوری / بن سلمان با اصابت 2 گلوله کشته شد

3 طلاقه شدن ناهید بدون اینکه بداند!+ جزییات تلخ

مرگ تلخ پسر فداکار و یک بچه در کانال آب ورامین / توپ بچه در کانال افتاده بود!

پدر خانم بازیگر مشهور از شرمساری سکته کرد + عکس

زن جوان مرابه خانه اش برد وقتی برادرش آمد مرا در حمام پنهان کرد! / مرد پولدار تهرانی در دام افتاده بود!

خواستگار خطاکار به خاطر حمله به سارا در دانشگاه تهران محاکمه شد

تله شیطانی شیدا برای مردان پولدار تهرانی / در حمام مخفی شدم اما همه چی لو رفت!

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها