کدخبر: 380308 ارسال پرینت 26

رکنا: فرمانده انتظامی استان البرز از کشف ۲۰ میلیارد ریال داروی قاچاق و خارج از شبکه توزیع در کرج خبر داد.

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، فرمانده انتظامی استان البرز از کشف ۲۰ میلیارد ریال داروی قاچاق Contraband و خارج از شبکه توزیع در کرج خبر داد.

سردار عباسعلی محمدیان گفت: درپی دریافت گزارش‌هایی مبنی بر نگهداری مقادیر زیادی دارو در یک منزل مسکونی در منطقه کمالشهر کرج، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس Police آگاهی استان البرز قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از بررسی موضوع و اطمینان از صحت خبر، به مکان مورد نظر اعزام و در بازرسی از آنجا مقادیر زیادی داروی ایرانی و خارجی کشف کردند و در این زمینه یک نفر دستگیر شد.

سردار محمدیان عنوان داشت: در بررسی‌های تکمیلی ماموران، محرز شد که انبار اصلی دارو‌ها در یک سوله در محدوده کمالشهر است که به صورت غیرقانونی در آنجا نگهداری شده و سپس به بازار Store فروش عرضه می‌شود که بلافاصله ماموران اداره مبارزه با کالای قاچاق، به همراه عوامل اداره اصناف، معاونت غذا و داروی استان البرز، به محل انبار مراجعه کردند که موضوع تحت بررسی است.

فرمانده انتظامی استان البرز با بیان این که ارزش دارو‌های کشف شده ۲۰ میلیارد ریال برآورد شده است، اضافه کرد: انبار مذکور پلمب شد.

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها