بسیدهادی مصطفوی دادستان انقلاب و عمومی شهرستان نهاوند با اشاره به برگزاری اولین جلسه بررسی وظایف ضابطین خاص و ادارات اجرایی گفت: هدف از تشکیل این جلسه در شهرستان نهاوند تبیین وظایف ارگان‌های اجرایی و ورود به موقع در جهت کشف جرم Crime است.

مصطفوی اظهار کرد: اداره جهاد کشاورزی در تغییر کاربری غیر مجاز، شبکه بهداشت در تهدیدات علیه سلامت عمومی، منابع طبیعی در تصرف و تخریب اراضی ملی، منابع آب و میراث فرهنگی در حفاری‌های غیر مجاز و غیره باید بر اساس قوانین موضوعه سریعا وارد عمل شده و از هرگونه وقوع بزه جلوگیری کنند.

وی تاکید کرد: تعامل بین ادارات یکی از راه‌های اطلاع از وقوع جرم است از سویی نظارت بر اماکن و رفع نقایص در حوزه‌های مختلف از طریق افزایش گشت‌های انتظامی و ادارات اجرایی متولی و نیز رفع نواقص جاده‌ای خصوصا محور اورزمان که امار تصادفات جاده‌ای بالایی دارد از جمله اقدامات ضروری برای رسیدن به این هدف در شهرستان نهاوند است.

دادستان انقلاب و عمومی شهرستان نهاوند افزود: ارائه خدمات عمومی به ساخت و ساز‌های غیر مجاز از جمله موارد ایجاد زمینه ارتکاب جرم است و اختیار مقرر در ماده ۴ قانون Law استفاده کنندگان غیرمجاز باید به حداقل برسد.

مصطفوی در پایان بیان داشت: شهرداری در ساماندهی وضعیت سد معبر و ساخت و ساز غیر مجاز در شهرستان با ارتقای پلیس Police ساختمان و همکاری نیروی انتظامی با جدیت اقدام لازم را انجام دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟