فرمانده انتظامی خراسان شمالی:

پرونده کدخبر: 373335 ارسال پرینت 27

حوادث رکنا: فرمانده انتظامی خراسان شمالی از دستگیری هفت نفر از اعضای باند سارقان حرفه ای با ۳۵ فقره سرقت در شهرستان بجنورد خبر داد.

سردار علیرضا مظاهری اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت Stealing در شهرستان بجنورد، اکیپی از ماموران پلیس Police آگاهی خراسان شمالی موضوع را با جدیت در دستور کار خود قرار دادند.

سردار مظاهری افزود: مأموران با انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی و پلیسی موفق به شناسایی و دستگیری هفت نفر از اعضای یک باند حرفه ای که در زمینه سرقت فعالیت داشتند، شدند.

وی با بیان اینکه متهمان در تحقیقات به عمل آمده به ۳۵ فقره سرقت اعتراف کردند، بیان کرد: سرقت از منزل، اماکن خصوصی، قطعات خوردو، موتورسیکلت و سایر از جمله این سرقت ها بود.

این مقام ارشد انتظامی در استان با اشاره به اینکه تعدادی از اموال مسروقه کشف شده به مالباختگان تحویل داده شد، تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

سردار مظاهری از شهروندان خواست ضمن رعایت نکات امنیتی منزل، خودرو و محل کسب خود را به تجهیزات امنیتی مجهز کنند و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را از طریق مرکز فوریت های پلیس اطلاع دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها