پرونده کدخبر: 372999 ارسال پرینت 15

حوادث رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان لردگان از دستگیری دو سارق حرفه ای موتورسیکلت، دو مال خر و کشف هفت دستگاه موتور سیکلت سرقتی سبک و سنگین در این شهرستان، خبر داد.

سرهنگ سیروس میرزائی در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت Stealing موتور سیکلت در شهر لردگان موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی شهرستان پس از انجام اقدامات اطلاعاتی دقیق با استفاده از شگرد های پلیسی دو سارق را در یکی از روستاهای تابعه شناسائی و با اخذ مجوز قضائی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

این مقام انتظامی شهرستان ادامه داد: سارقان در بازجوئی فنی پلیس به سرقت موتورسیکلت های سبک و سنگین به صورت باندی در لردگان و یکی از استان های هم جوار اعتراف کردند که در این ارتباط دو مال خر دستگیر و هفت دستگاه موتورسیکلت سرقتی کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان لردگان خاطر نشان کرد: مبلغ هفت میلیون و550 هزار ریال وجه نقد حاصل از فروش موتورسیکلت های سرقتی از سارقان به دست آمد.

سرهنگ میرزائی در پایان با اشاره به معرفی متهمان به مرجع قضائی به عموم شهروندان به ویژه راکبان موتورسیکلت توصیه کرد: موتورسیکلت خود را حتی برای یک لحظه در معابر عمومی و کوچه ها رها نکنند و ملاحظات ایمنی از جمله استفاده از فقل و زنجیر، سوئیچ مخفی را رعایت کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها