پرونده کدخبر: 372788 ارسال پرینت 12

حوادث رکنا: رییس کلانتری 147 گلبرگ، ضمن اشاره به دستگیری یک سارق لوازم داخلی خودرو در خیابان دردشت، گفت: از مخفیگاه این متهم 20 ضبط مسروقه خودرو کشف شد.

سرهنگ سعید اعلی قلی پور در این خصوص گفت: روز گذشته ماموران گشت انتظامی این کلانتری در حال گشتزنی در محدوده استحفاظی خود بودند که فردی را در حال خم کردن در یک خودرو مشاهده و برای دستگیری وی اقدام کردند.

وی افزود: این متهم به محض دیدن ماموران سعی کرد از محل بگریزد که با سرعت عمل ماموران ناکام مانده و در همان محدوده دستگیر و به همراه کوله پشتی همراهش به کلانتری منتقل شد.

رئیس کلانتری 147 عنوان داشت: متهم در کلانتری تحت بازجویی قرار گرفت که طی آن به جرم Crime خود مبنی بر سرقت Stealing لوازم داخلی خودرو اعتراف و در بازرسی از کوله پشتی اش نیز سه ضبط مسروقه خودرو کشف شد.

سرهنگ اعلی قلی پور، تصریح کرد: متعاقبا بنابر دستور مقام قضایی مخفیگاه متهم نیز تحت بازرسی قرار گرفت که در نتیجه 20 دستگاه ضبط مسروقه خودرو در محل کشف و به همراه سه دستگاه ضبط مسروقه دیگر ضمیمه پرونده شد.

گفتنی است، متهم به همراه پرونده برای سیر تحقیقات بیشتر به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
: امتیاز : 0 تعداد رای : 0


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها