به گزارش گروه جنایی رکنا، رسیدگی به این پرونده از بامداد پنجم تیرماه 94 به دنبال جدال خونین خانوادگی در خانه ای در یکی از خیابان های نارمک در دستور کار افسران کلانتری 127 قرار گرفت. همسایه ها با پلیس Police تماس گرفتند و از جنایت Crime خانوادگی خبر دادند. پلیس وقتی به خانه مورد نظر رفت با جنازه خونین مرد 28ساله به نام بهنام روبه رو شد. همسر 21ساله بهنام که ترسیده و در گوشه ای ایستاده بود خودش را عامل جنایت معرفی کرد و بازداشت شد.

این زن به قتل Murder شوهرش اعتراف کرد و ادعا کرد همسرش را ناخواسته قربانی اختلاف خانوادگی کرده است. این زن به بازسازی صحنه جرم Crime پرداخت و در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان پای میز محاکمه ایستاد.

در آن جلسه پدر و مادر بهنام که قیم نوه 4ساله شان هستند در جایگاه ویژه ایستادند و برای عروسشان حکم قصاص خواستند.

سپس مژگان در تشریح جزییات ماجرا گفت: من و همسرم زندگی خوبی داشتیم تا اینکه مدتی بود به رفتارهای بهنام مشکوک شده بودم. او مدام گوشی موبایلش را در دست داشت و پیامک می فرستاد. او کمتر از قبل به من اهمیت می داد به همین خاطر به او مشکوک شدم.صبح وقتی از خواب بیدار شدم و دیدم بار دیگر بهنام گوشی موبایلش را در دستش گرفته است شروع به داد و فریاد کردم. می خواستم گوشی را از او بگیرم و ببینم به چه کسی پیامک فرستاده است اما گوشی موبایل را به من نداد. من که عصبانی شده و کنترل اعصابم را از دست داده بودم دستش را گاز گرفتم اما باز هم مقاومت کرد. من هم به آشپزخانه رفتم و کارد آشپزخانه را برداشتم. فقط برای ترساندن او چاقو را به سمت سینه اش نشانه رفتم اما نمی دانم چطور شد که چاقو به سینه اش فرو رفت. شوهرم در خانه را باز کرد و به سمت راه پله ها رفت اما همانجا افتاد.من همسرم را دوست داشتم و قصد کشتن Killing او را نداشتم.

در پایان جلسه هیات قضایی وارد شور شد و با توجه به مدرک های موجود در پرونده مژگان را از اتهام قتل عمد تبرئه و وی رابه جرم قتل شبه عمد به پرداخت دیه محکوم کرد. حکم صادره اما با اعتراض پدر و مادر قربانی در 32 دیوان عالی کشور تحت رسیدگی موشکافانه قرار گرفت و تایید نشد. به این ترتیب زن جوان این بار در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران بار دیگر از خود دفاع کرد.

وی در حالی که اشک می ریخت گفت: من به زندگی ام علاقمند بودم و شوهرم را دوست داشتم اما او به من و فرزندمان بی توجه بود. او مدام با تلفن همراهش سرگرم بود و این موضوع به شدت مرا اذیت می کرد. به همین خاطر اخرین بار با او درگیر شدم.بعد از اینکه درگیری بین ما بالا گرفت همسرم به سمت در رفت تا خانه را ترک کند.من همان موقع چاقو را به دست گرفتم اما نمی دانم چرا شوهرم به سمت من آمد و چاقو به سینه اش فرو رفت.

وی ادامه داد:من در مدتی که در زندان Prison هستم فرزندم را ندیده ام و حالا از خانواده همسرم تقاضا دارم به خاطر خدا و فرزند خردسالم مرا ببخشند.

در پایان جلسه هیات قضایی وارد شور شد و با توجه به مدرک های موجود در پرونده وی را به قصاص محکوم کرد. دیروز این رای در شعبه 32 دیوان عالی کشور مهر تایید خورد و قطعی شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

مُرده ای که نرسیده به سردخانه زنده شد/در اصفهان رخ داد+عکس

دیدار دختر آلمانی عضو داعش با خانواده اش + فیلم و عکس

اختلاف شدید بازیگر مشهور زن با صاحبخانه اش به دادگاه کشید + عکس

مدیر شب برج میلاد خودکشی کرد + جزئیات

دوست صمیمی زنم را صیغه کردم و زنم را داخل گونی به مسافرخانه بردم!

تجاوز سهراب 47 ساله به دختر 26 ساله ای که همکارش بود!

اعدام عروس خطاکار تهرانی + عکس

این 2 دختر پرشیا را از سعادت آباد دزدیدند و بنزین تمام کردند!

اولین واکنش ناصر محمدخانی درباره ازدواج سوم اش

خواستگار کینه جو برادر 7 ساله داماد را در مراسم عروسی زنده زنده به آتش کشید!

وقتی همسایه ها وارد خانه شدن زن و مرد جوان را در یک صحنه وحشتناک دیدند و ..!

نیمه شب راز سیاه زن قهر کرده با رسوایی بزرگ لو رفت!

انتقام عجیب مدیر اخراجی مدرسه ازهمکار خانم اش

فیلم لحظه حمله شیر سیرک به مربی‌اش در مشهد + عکس

پسرخشمگین، مادرش را به آتش کشید + عکس

کریم در باغ شهریار از ارتباط شیطانی من و زنش باخبر شد و ..! + عکس

 

آیا این خبر مفید بود؟