خبر ویژه :

پرونده کدخبر: 292384 ارسال پرینت 1305

رکنا: یک افسر پلیس که با هلی کوپتر پلیس مبادرت به ضبط تصاویر مستهجن می کرد در دادگاه محکوم شد.

150221550969191100

ادریان پاگمور افسر خلبان 51 ساله به جرم Crime رفتارخلاف اخلاق و ضبط مخفیانه تصاویر مستهجن از مردم به یک سال زندان Prison محکوم شد.

به نوشته رسانه ها در انگلیس قاضی Judge پیتر کلسون در جلسه محاکمه این افسر پلیس Police انگلیس که حدود دو سال پیش اخراج شد خطاب به وی گفت : تو بصورت مخفیانه و از ارتفاع هزار پایی از مردم بدون اینکه بدانند در اقدامی غیر اخلاقی تصویر برداری می کردی و خود را فراتر از قانون Law می دیدی .

قاضی این محکمه افزود : کوتاه بگویم جای تاسف دارد که تو در کسوت پلیس یک هلی کوپتر دو میلیون پوندی را که هر ساعت پرواز آن هزار دلار هزینه در بردارد به جای انجام ماموریت و تلاش برای تامین امنیت و پیگرد خلاف کاران برای علایق سخیف شخصی استفاده می کردی .

اینکه تصاویر ضبط شده این افسر خلبان با 22 سال سابقه کاری صرف چه مواردی می شد و چه پیامدهایی را برای قربانیان به بار آورد خبری منتشر نشده است اما روزنامه دیلی استاربه نقل از یکی از قربانیان این اقدام افسر پلیس نوشت : وقتی متوجه شدم چنین تصویری از من گرفته شده است شوکه و دچار نوعی بیماری روحی شده ام .

این شهروند انگلیسی افزود : اگر پلیس هم مورد اعتماد نباشد دیگر در این جامعه به چه کسی می توان اعتماد کرد ؟برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر