پرونده کدخبر: 290253 ارسال پرینت 19516

رکنا: تحقیقات در مورد انگیزه مرد مشهدی که اقدام به کشتن همسر و فرزند 11 ماهه اش کرده بود، ادامه دارد.

سحرگاه پنج شنبه گذشته درحالی که قاضی Judge ویژه قتل Murder عمد مشهد مشغول رسیدگی به یک پرونده جنایی در شمال شهر بود ناگهان صدای زنگ تلفن همراه رشته سخنان وی را برید و سکوت صبحگاهی در محل حکم فرما شد. یکی از ماموران انتظامی از آن سوی خط به قاضی کاظم میرزایی گفت: «اجساد زن جوان و یک نوزاد در زمینی محصور واقع در منطقه ناظریه مشهد و ابتدای جاده کمربندی سبز کشف شده است.» عقربه های ساعت روی 8 صبح قفل شده بودند که مقام قضایی ادامه تحقیقات درباره پرونده جنایی مذکور را به وقت دیگری موکول کرد و به همراه کارآگاهان اداره جنایی عازم جاده مشهد – چناران شد. 
مامور انتظامی کلانتری محل عنوان کرد: مردی که اجساد همسر و فرزندش پیدا شده به همراه پسرعمویش در کلانتری حضور دارند و مدعی هستند که زن جوان از 3 روز قبل برای رفتن به خانه پدر شوهرش از خانه خارج شده و دیگر بازنگشته است.» در این هنگام بود که قاضی میرزایی با طرح چند سوال تلفنی دیگر و در حالی که دستور حفظ صحنه حادثه Incident را صادر می کرد از نیروهای انتظامی خواست 2 مرد مذکور نیز برای پاره‌ای توضیحات در کلانتری حضور داشته باشند! 
حدود 20 دقیقه بعد بود که کارآگاهان ورزیده اداره آگاهی و قاضی ویژه قتل عمد وارد زمین بزرگی شدند که دیوارهای بلندی از آجر اطراف آن را محصور کرده بود.جسد زنی که آثار شکستگی جمجمه بر سر وی مشهود بود، خون آلود روی خار و خاشاک قرار داشت. نوع پوشش زن جوان بیانگر آن بود که وی لباس های بیرون از منزل پوشیده اما خون های ریخته شده در محل نشان می داد که جنایت در همین زمین محصور رخ داده است. لحظاتی بعد جسد نوزاد 11 ماهه ای که در آن سوی دیوار افتاده بود، چشم های رهگذران و رانندگان عبوری را اشکباران کرد.

 در این هنگام بود که کارآگاهان اداره جنایی به سرپرستی سرگرد سلطانیان (رئیس دایره قتل) با راهنمایی ها و دستورات مقام قضایی، همسر مقتول را به صحنه کشف اجساد انتقال دادند. گفته های ضد و نقیض باعث شد این مرد 31 ساله به داخل خودروی پلیس هدایت و بازداشت شد.
با اعترافات صریح متهم،در حضور مقام قضایی و کارآگاهان اداره جنایی، وی به مقر پلیس آگاهی خراسان رضوی انتقال یافت تا بررسی های بیشتری درباره انگیزه ابهام آمیز وی از ارتکاب این جنایت وحشتناک صورت گیرد.به همین خاطر قاضی کاظم میرزایی روز گذشته با صدور دستوراتی برای کشف آلت قتاله از کارآگاهان خواست درباره انگیزه متهم تحقیقات بیشتری انجام دهند چرا که هنوز زوایای تاریکی در این پرونده جنایی به چشم می خورد و انگیزه قتل نیز در هاله ای از ابهام است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

سیدخلیل سجادپور

اخبار اختصاصی حوادث رکنا را از دست ندهید:

اقدام هولناک استاد و کارمند دانشگاه با یک آرایشگر + عکس

جسد رها شده یک زن با سر بریده در مشهد / کسی او را می شناسد؟

اعتراف به ارتباط با زنی با سانتافه مشکی! + عکس

90 روز در تعقیب زن آدمکش در آمل+ عکس

محاکمه 2 پسر به خاطر آزار زن جوان در باغ سیب + عکس

سمیرا را هنگامی که زنم نبود به خانه می بردم / هنگام قلیان کشی با او بودم که زنم وارد خانه شد و ...

ماجرای هولناک پیدا شدن 4 جسد در ارتفاعات شهرستان شفت / 2 زن ناشناس هستند + عکس

محل جرم پس از قتل عام خانوادگی در بلوار تعاون تهران / همسایه ها چه گفتند؟ + عکس زن نگون بخت

کار اجباری و نظافتی در شهر تهران مجازات پسر آزارگر / دختر دانشجو شاکی او بود

۵ کشته و ۱۲ مجروح حاصل درگیری فامیلی در الیگودرز

وقتی موتورسوار لحظه مرگ خود را به چشم دید! + فیلم

 اخبار مرتبط

ارسال نظر

 • ناشناس 7 0

  اون بچه چقدر شانس داشته که پدرش تو بودی . خدا ازت نگذره چطور دلت اومد بچه رو بکشی ؟ امیدوارم اعدامت کنند و پول بیمه ی عمر رو باهات خاک کنن .

 • کاوه 6 0

  آدم می ماند چه بگوید آیا اینها خود شیطان هستند یا فرزندان شیطان ؟

 • جيش المختار 6 0

  بر فرض هم كه مي گرفتي خاك برسرت اون دنيا جواب چي داري بدي تو انسان نيستي يك خوك وحشي هستي كه فقط به فكر كثافت كاري خودتي !

 • ناشناس 4 0

  لعنت الله علیه

 • ناشناس 3 0

  لعنت بر تو کثافت همچین انسان کثافتی جاش در اجتماع نیست زود این لجن حذف کنید تا اون دنیا همسر و فرزندشو ببینه و اونجا هم به درک واصل بشه

 • فاطیما 1 0

  ای اشغال لکه ننگ حیف اسم پدر و همسر که تو یدک می کشی

 • ناشناس 0 0

  من هم از این فاجعه شوکه شدم.با این توضیح که من هم بازی دوران بچگی حسین (قاتل ) بودم تا سیزده سالگی اوقات زیادی رو با هم گذروندیم.ما حتی توی یک مدرسه درس میخوندیم..البته بعد همین سالها خانواده حسین به جای دیگری نقل مکان کردند و ما همدیگه رو جز دوبار اونم تصادفی ندیدیم.شگفتا که بهتون بگم حسین شاگردی ممتاز بود و ازلحاظ اخلاقی فوقالعاده با اخلاق و مودب بود.خانواده ای داشت به شدت ابرودار و مودب و بدون ایراد.من از موقعی که خبر رو شنیدم واقعا گیج و منگم.هر چی دارم لابلای خاطرات بچگیم میگردم که یک رد و سزنخی از خشونت یا رفتار بدی از اون بگردم و همون رو سراغاز تبدیل شدنش رو به این بزه کار و هیولا بکنم به والله پیدا نکردم.بخدا گیج شدم.هر چی فیلسوف توی دنیا هست باید جمع بشن و این فاجعه رو روانکاوی کنن.بخدا این مشکل رو نباید سزیع فقط حذف کرد.باید ریشه یابی کرد و و روی بچه ها اجرا کرد.خدایا مبادا این اتفاق دوباره تکرار شه.از نظر من فرشته ای هیولا شده

 • Zahra 0 0

  قلبم داره از جاش کنده میشه.بچه منم 11ماهشه.الان که این عکسو دیدم سرم از بس داغ شده مخاد منفجر بشه.گریه امونم نمیده..چی بگم به اون حیوون که با بچش اینکارو کرده...بخدا حیوونم با بچش اینکارو نمیکنه..خدایا این چه موجودی بوده یا علی..ما کجا داریم زندگی میکنیم..چقدر کثافته این دنیا.دارم دق میکنم.همش عکس این بچه حلو چشامه..اون لحظه واقعا حالش عادی بوده اینکارو تونسته بکنه؟!؟خداشاهده ادم پست هم دلش نمیاد با بچه دشمنش هم اینکارو بکنه..چطور تونستی؟!؟!؟؟؟چطور؟!؟!نمیتونم هضم کنم این قضیه رو..

 • مهدی 1 1

  فقر و گرانی و بیکاری و تورم حاصل از فاصله طبقاتی در حامعه بیداد می کند و گرسنه ایمان ندارد . و این فرمایش حضرت علی ( ع ) است که چون فقر از یک در داخل بیاید ایمان از در دیگر خارج می شود . و هیچ گرسنه و فقیری نیست مگر آنکه که حق او را توان گر ظالمی خورده باشد .

 • ناشناس 0 0

  منو خانمم از موقع شنیدن این خبر ناگوار هنوز که هنوزه فقط از خودمون سوال میکنیم چطور ممکنه حسین این کارو با زنو بچه اش بکنه یک داعشی این کارو نمیکنه اگر هم انجام بده رو سر زنو وبچش نمیکنه.حسین الگوبود همیشه خندون باادب نمازخوان عاشق زندگی وزن و بچه بود تازه گرم میکرد شروع به صحبت فقط نصیحت زندگی دوروزه ارزش هیچی رونداره خوش باشین فقط برین بگردین قصه مال دنیا رو نخورین هرچی هست همون روز خرج کن به قول معروف حالشوببر به فکر فردا هم نمیخاد باشی خدا بزرگه میروسونه وواقعا هم انجام میدادوحتی نمیزاشت یک لحظه خانمش ناراحت بشه هیچ بی احترامی هم نمیکردوخنده رولباش بود....چطور میشه بک دفعه 360درجه ادم برگرده از این رو به اون رو بشه وهمه چی رو خراب کنه اونم به این فجاعت .؟؟؟فقط خواهش میکنم این موضوع رو باید مو شکافی کنن که تو مخ این بشر چی میگذشته تا سوال همه بی جواب نمونه تا خدایی نکرده کسی دیگه جرات به این کارای هیچ وپوچ که اخرش خونه خرابی چند خانواده که مخصوصا پدر ومادرزنش وهمچنین خانواده خودش رو داغ دار کرده وتا اخر عمر با قلب سشکسته اونا مواجه نشن خیلی سخته فقط خداصبر وشکیبایی بده!!!

 • ناشناس 0 0

  کسی به خاطر بیمه عمر همسروفرزند نمیکشه موضوع چیزدیگری است