پرونده کدخبر: 261993 ارسال پرینت 57451

رکنا: چهار مرد جنایتکار که به قصاص محکوم شده بودند، سحرگاه دیروز در آخرین دقایق قبل ازمرگ و با تلاش مسئولان واحد صلح وسازش دادسرای جنایی تهران -به ریاست قاضی شهریاری- موفق به دریافت رضایت و مهلت از خانواده‌های قربانیان شده و به زندان بازگشتند.

به گزارش پرونده اتهامی یکی ازمحکومان نجات یافته، وی  مرد جوانی بود که نیمه‌شب بیست و ششم اردیبهشت 91 مرد 33 ساله‌ای را در خودرو پژو پرشیا با شلیک گلوله به قتل Murder رسانده و در تاریکی شب گریخته بود. زن جوانی هم که داخل خودرو مقتول بود به مأموران کلانتری جنت آباد گفت: «هفت روز قبل به عقد موقت مازیار درآمده‌ام. اما او وقتی از علاقه حسین-مقتول- به من باخبر شد، مجبورم کرد او را به خیابان «سردار جنگل» بکشانم.اما به هیچ عنوان از نقشه شوهرم خبر نداشتم و نمی‌دانستم می‌خواهد دست به جنایت Crime بزند.« با مشخص شدن هویت متهم،  تحقیقات در این خصوص ادامه یافت تا اینکه مرد جوان دستگیر شد. اوضمن اعتراف به قتل گفت: «من عاشق همسرم بودم اما پی برده بودم که با مرد دیگری در ارتباط است.به همین خاطر همسرم را تعقیب کردم تا اینکه او را به همراه مرد جوان دیدم. آنان در پژو سرگرم صحبت بودند که به طرف‌شان رفتم و یک تیر شلیک کردم» با اعتراف‌های عامل جنایت، او در شعبه 71 دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه رفت و با درخواست اولیای دم به قصاص محکوم شد، اما زمانی که برای اجرای حکم پای چوبه دار رفت، در آخرین لحظات ازسوی اولیای دم بخشیده شد.
اما سه محکوم دیگر نیزسحرگاه دیروز موفق به دریافت مهلت از اولیای دم شدند که یکی از آنها مرد جوانی بود که سال 91 در یکی از محله‌های جنوب تهران مرتکب قتل شده بود. دومین فردی که موفق به دریافت مهلت از خانواده مقتول شد مرد جوانی بود که سال 79 دامادشان را به قتل رسانده بود. سومین محکوم هم مرد جوانی بود که 23 دی سال 91 در یک نزاع دوستش را در ملارد کرج به قتل رسانده بود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

این اخبار را از دست ندهید:

اختصاصی / عکس و اسامی گرفتار شده ها و قربانیان معدن آزادشهر گلستان / 4 روستا سیاه پوش شد + جزئیات

هنگام شستن ظرف ها بودم که شوهر دخترخاله ام پیشنهاد شرم آور داد و مرا به زور به اتاق برد و ...

راز شوم دختر 16 ساله که در خانه تاجر 62 ساله زندانی شده بود / این مرد خانه فساد داشت و ...

یک روز وقتی به محل کار پسرم رفتم با صاحبکارش آشنا شدم و ملاقات های شیطانی ما شروع شد تا اینکه در باغ آن اتفاق افتاد و ...

پس از اولین گناه با همسر دوستم دیگر عذاب وجدان نداشتم تا اینکه یک روز سر زده به خانه آمدم بابک را در شرایط بد با زنم دیدم و ...

شلیک مرد اراکی به همسرش در وسط خیابان / انگیزه ای این پرونده هنوز روشن نیست!

موهای راضیه 14 ساله را گرفت با مشت به صورتش کوبید و به سمت دکه کشاند تا...

شکایت احمدی‌نژاد از جهانگیری!

هادی پس از یک سال ارتباط شرم آور راز زندگی ام را فهمید و رفت ...

 اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • ناشناس 0 1

    عقدموقت شروطی داردورعایت عده آن واجب است!