پرونده کدخبر: 237511 ارسال پرینت 28

رکنا: پدر 56 ساله با نیت انتقام اقدام به مزاحمت، تهدید و اسیدپاشی در فضای مجازی و حقیقی برای زن صیغه ای داماد خود می‌نمود از سوی پلیس فتا یزد شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش رکنا، سرگرد مرتضی ابوطالبی، رئیس پلیس Police فتا استان یزد در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: با مراجعه خانمی به نام م.ر که اهل یزد است بهپلیس فتا و ارائه شکایت قضائی مبنی بر اینکه، شخصی در فضای مجازی  و در شبکه‌های مختلف اجتماعی برای وی ایجاد مزاحمت نموده است و اعلام نموده که از وی عکس و فیلم  دارد و می‌خواهد آن ها را پخش کند و چند نفر از دوستانش را نیز در فضای مجازی از این طریق نسبت به وی بدبین نموده و به آن ها نیز گفته که از وی عکس و فیلم دارد و قصد آبروریزی برای این خانم را دارد. در این راستا پرونده در پلیس فتا تشکیل و در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.
وی در ادامه گفت: با توجه به اینکه شاکیه در اظهارات خود اعلام نموده بود که این مزاحمت‌ها نیز در فضای حقیقی نیز ادامه داشته و با ریختن اسید بر روی خودرو‌، شکستن شیشه منزل وی و ارتباط با چند نفر از دوستان شاکیه، زندگی را برای وی سخت کرده است کارشناسان این پلیس روش‌های مختلفی برای مشخص شدن هویت متهم بکار بردند که با تلاش شبانه روزی کارشناسان این پلیس موفق به کسب شماره سیم کارت متهم شدند.
ابوطالبی ادامه داد: با بررسی سیم کارت متهم مشخص شد که این شماره فقط بر روی یک گوشی فعال شده است و تمامی مشخصات مالک آن نیزجعلی می‌باشد. ولی در روند بررسی شماره مورد نظر و اقدامات تخصصی از این طریق، ایمیل وی استخراج و هویت واقعی متهم کسب گردید، که با هماهنگی‌های قضایی متهم به هویت م.ر 56 ساله، بازنشسته و فوق لیسانس دستگیر و به این پلیس دلالت داده شد.
رئیس پلیس فتای استان یزد در پایان اذعان نمود‌: با توجه به دستور مقام قضایی گوشی‌های متهم توقیف و در آزمایشگاه ادله این پلیس مورد بررسی و بازبینی قرار گرفت. متهم در ابتدا بزه انتسابی را انکار که بعد از مواجهه شدن با ادله و مستندات استخراج شده توسط آزمایشگاه ادله دیجیتال این پلیس لب به اعتراف نمود و اعلام نمود که این خانم چند ماه پیش صیغه داماد بنده شده که دخترم متوجه این موضوع می‌شود و با وجود یک فرزند چهار ساله زندگیشان را به نابودی کشانده و باعث شده است که دخترم از دامادمان طلاق بگیرد و بنده نیز از این طریق خواستم که زندگی وی را نیز خراب کنم که متهم پرونده به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان یزد دلالت گردید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر