پرونده کدخبر: 237491 ارسال پرینت 18

رکنا: فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و 402 کیلو مواد مخدر، دو قبضه سلاح کلاش، یک قبضه آر. پی. جی و دستگیری سه قاچاقچی حرفه ای در در گیری با سوداگران مرگ خبر داد.

سردار حسین رحیمی در بیان جزئیات دقیق این خبر گفت: در سلسله عملیات های منسجم علیه قاچاقچیان مسلح، ماموران انتظامی شهرستان های "مهرستان"، "سیب و سوران" و" خاش" یک باند بزرگ را که با استفاده از خودرو های تیز رو قصد جابه جایی مقادیر معتنابهی مواد مخدر Drugs به صورت مسلحانه در محور های فرعی شهرستان "مهرستان" را داشتند ، شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: در پی اقدامات فنی و اطلاعاتی شبانه روزی، روز گذشته یگان های عملیاتی پلیس، دو دستگاه خودرو پژو متعلق به اعضای این باند را شناسایی و به طور نامحسوس تحت نظر قرار دادند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به ورود قاچاقچیان به کمین پلیس، گفت: سوداگران مرگ پس از ورود به منطقه کمین و مشاهده یگان های عملیاتی پلیس، با تغییر مسیر ناگهانی و تیراندازی به سمت ماموران قصد فرار Escape از منطقه را داشتند که ماموران پس از هدف قرار گرفتن لاستیک های این خودرو ها، ضمن دستگیری دو قاچاقچی Smuggler مسلح که در این درگیری مجروح شده بودند، 788 کیلو تریاک، 26 کیلو هروئین و 24 کیلو حشیش را به همراه دو قبضه سلاح کلاش، یک قبضه آر پی جی، دو گلوله و 9 خرج مربوطه را کشف کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در بخش دیگری از سخنان خود از شناسایی یک باند توزیع کننده دیگر مواد مخدر که با استفاده از خودرو های سنگین اقدام به جا به جایی مواد مخدر می کردند، خبر داد و گفت: در این عملیات ماموران پلیس Police مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری ماموران انتظامی خراسان رضوی و فرماندهی انتظامی غرب تهران با شناسایی و توقیف یک دستگاه کامیون در" زاهدان" ، در بازرسی آن 564 کیلو تریاک را کشف و یک قاچاقچی را نیز دستگیر کردند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر