پرونده کدخبر: 235007 ارسال پرینت 12

رکنا: اجرای اخراج خلبان جوان و مست اندونزیایی به یک رویداد خبری جنجالی در فضای مجازی تبدیل شده است. از روز گذشته که تصاویر مربوط به این اتفاق در فضای مجازی منتشر شد تاکنون هزاران نفر نظرات خود را که اغلب جنبه انتقادی دارد در شبکه های اجتماعی منتشر کردند. طبق گزارشها این خلبان جوان هنگام پرواز هواپیمای مسافربری اش به شدت تحت تاثیر الکل بود از کارش اخراج شد .

این خلبان جوان که در حالت عادی نبوده قصد داشت  تا با 154 مسافر خود پروازش را انجام دهد که مسئولان فرودگاه اندونزی مانع این کار شدند .
دوربین های مداربسته مستقر در فرودگاه از رفتارهای غیر عادی خلبان در هنگام سوار شدن به کابین فیلم گرفته و پلیس و مسئولان فرودگاه بر اساس این فیلم وی را بازداشت کردند و مانع پروازش شده اند.

اخراج خلبان مست اندونزیایی
 
اخراج خلبان مست اندونزیایی
اخراج خلبان مست اندونزیایی

پس از ورود خلبان مست به هواپیما بسیاری از مسافران قصد داشتند تا از ترس جان خود هواپیما را ترک کنند که نیروهای امنیتی فرودگاه خلبان را بازداشت و تحویل پلیس داده اند . شهروندان اندونزی که حضور گسترده در فضای مجازی دارند به دلیل سوانح تلخ  سالهای اخیر نسبت به خطر بی مبالاتی کادر پرواز و نظارت ضعیف مدیران ذیربط هشدار داده اند

 اخبار مرتبط

ارسال نظر