پرونده کدخبر: 233620 ارسال پرینت 7

رکنا: قاتل فراری که در شهرستان شیراز مرتکب قتل شده بود، پس از گذشت 6 سال از وقوع جرم توسط پلیس آگاهی جهرم شناسایی و دستگیرشد.

سرهنگ عبدالعظیم انصاری گفت: در سال 1389 در شهرستان شیراز گزارش قتلی به پلیس اعلام و در بررسی ها مشخص می شود که مرد جوانی به علت اختلافات قبلی، فردی را با اسلحه غیرمجاز به قتل Murder رسانده و متواری شده است.

وی افزود: با تحقیقات و بررسی های انجام شده پلیس، مشخص شد که قاتل The Murderer فراری در این مدت به صورت مخفیانه در اطراف شهرستان جهرم زندگی می کرده است .

فرمانده انتظامی شهرستان جهرم تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی، مخفیگاه این متهم فراری را شناسایی کرده و در یک عملیات غافلگیرانه در حالی که گمان نمی کرد توسط ماموران شناسایی شده، دستگیر شد.

سرهنگ انصاری با اشاره به اینکه متهم به قتل در شیراز در سال 1389 اعتراف کرد، گفت: در بازرسی از مخفیگاه قاتل، یک قبضه اسلحه کلاش و مقادیری مهمات مربوطه کشف شد.

وی با بیان اینکه قاتل33 ساله پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد، خاطرنشان کرد: پلیس با تمام توان خود و با اشراف اطلاعاتی اجازه نخواهند داد مجرمان با ارتکاب جرم، آرامش و آسایش مردم را مختل کنند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر