پرونده کدخبر: 233608 ارسال پرینت 10

رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان دلگان در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش ماموران انتظامی این شهرستان شرور سابقه دار و مسلح با سابقه 6 فقره تیراندازی به سمت خودروهای عبوری دستگیر شد.

سرهنگ احمد ثمره حسینی در این مورد اظهار داشت: در پی تیراندازی افراد ناشناس در تاریخ 20 آذر ماه امسال به سمت 2 دستگاه خودرو پژو در محور دلگان – زهکلوت و ایجاد رعب و وحشت، بررسی موضوع به طور دقیق در دستور کار تیم های عملیاتی پلیس Police قرار گرفت.

وی تصریح کرد: کارآگاهان پلیس در پایش های تخصصی و اشراف اطلاعاتی از دخالت یک شرور سابقه دار در این تیراندازی ها به دست آوردند و تلاش های پلیس در این خصوص به مرحله جدیدی رسید.

فرمانده انتظامی شهرستان دلگان افزود: پس از چند روز اقدامات اطلاعاتی شبانه روزی مخفیگاه این متهم شناسایی و ماموران در عملیاتی غافلگیرانه، وی را به همراه یک دستگاه خودرو تحت تعقیب مراجع قضایی دستگیر کردند.

سرهنگ حسینی با اشاره به تحقیقات تخصصی پلیس از این متهم، گفت: این شرور سابقه دار در تحقیقات پلیس به 6 فقره تیراندازی به سمت خودرو های عبوری در محورهای شهرستان دلگان اعتراف کرد که پس از تکمیل تحقیقات به مراجع قضایی معرفی شد.

گلمورتی مرکز شهرستان دلگان در 480 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان واقع شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر