پرونده کدخبر: 230017 ارسال پرینت 16

رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان "ایرانشهر " از دستگیری یک تبعه بیگانه که با هویت و مدارک جعلی اقدام به احداث داروخانه و فروش دارو به مدت 15 سال می کرد، خبر داد.

سرهنگ دوستعلی جلیلیان گفت: ماموران پلیس Police امنیت عمومی در پی دریافت گزارشی مبنی بر اینکه فردی با هویت و مدارک جعلی بوده و تحت تعقیب است اقدام به فروش دارو در شهرستان ایرانشهر می کند موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر افزود: ماموران پلیس محل اختفای این فرد را در یکی از مناطق ایرانشهر شناسایی کرده و در اقدامی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

جلیلیان در بیان جزئیات فعالیت این فرد اظهار داشت: پس از تحقیقات اولیه از متهم و مواجه شدن با مستندات محکم پلیس، داروساز قلابی که جز اتباع بیگانه بود به راه اندازی داروخانه بدون مجوز و فروش دارو به مدت 15 سال به شهروندان اعتراف کرد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران در بازرسی از مخفیگاه این متهم تعدادی مدارک هویتی و اوراق جعلی متعلق به این فرد را کشف کردند. فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر با اشاره به اینکه این فرد پس از تکمیل تحقیقات به مراجع قضایی معرفی شد، از شهروندان خواست: در صورت مشاهده و بر خورد با هر گونه موارد مشکوک مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار زیر را از دست ندهید:

باشگاه بازیگر معروف به صحنه قتل تبدیل شد+تصاویر

شوخی‌ هولناک پسرعمو با دخترعمو 2 خانواده را به هم ریخت

مردی که اجازه نداد دخترش را از غرق شدن نجات دهند !

ماجرای حکم تیر برای 6 بچه تهرانی که به مشهد فرار کرده بودند + عکس

اقدام زشت با پسر نوجوان در برابر دوربین خانه ویلایی + عکس

با پارسا ارتباط گناه آلود داشتم / برادرم می خواهد مرا بکشد

 

شباهت عجیب سحر قریشی و بازیگر 27 ساله برزیلی-آلمانی +عکس

بازیگر زن مشهور سریال پایتخت مادر شد! +عکس

بازیگر با سابقه سینما در جست‌وجوی کمی شیطنت! +عکس

رونمایی از چهره بازیگر نقش آیت الله هاشمی رفسنجانی درسریال معمای شاه +عکس

 اخبار مرتبط

ارسال نظر