پرونده کدخبر: 229152 ارسال پرینت 6

رکنا: مرد جوان که با شریک کاری اش در بازار بورس آشنا شده بود ادعا کرد هدف آدم ربایی مرموز شریک کاری اش شده است.

به گزارش رکنا، چندی پیش مرد جوانی به نام اصغر پای در دادسرای امور جنایی تهران گذاشت و از ماجرای گرفتار شدن در دام آدم ربایی شریک کاری اش خبر داد.

این مرد به بازپرس شعبه هفتم گفت: مدتی بود که برای کار و سرمایه داری وارد بازار بورس شدم و در آنجا با پسر جوانی که حسین نام داشت آشنا شدم و در آن دوره موفق شدیم پول خوبی در بازار بورس به دست بیاوریم و پس از آن تصمیم به شروع کار شراکتی گرفتیم.

وی افزود: قصد داشتیم با سرمایه مساوی از دوبی لوازم یدکی به ایران وارد کنیم که من برای شراکت 600 میلیون تومان پول گذاشتم.

اصغر ادامه داد: روز گذشته حسین با 3 تن از دوستانش به سراغم آمدند و چون هیچ شکی به او نداشتم با هم سوار بر خودروی آنها شدم که در مسیر دوستان حسین با تهدید شوکر و گاز اشک آور خواستند تا آرام سر جایم بشینم و خودرو به سمت شهرهای شمالی حرکت کرد.

وی افزود: در میان راه خودرویشان را تغییر داده و مرا سوار خودروی مزدایی کردند و با تهدید سرم را زیر صندلی بردند تا اینکه وارد یک خانه ویلایی شدیم. در آنجا با کتک کاری از من 6 برگ چک وسفته گرفتند و در آخر یک برگه ای جلوی دستم قرار دادند که در آن نوشته شده بود که من این برگ چک و سفته ها را با رضایت به آنها داده ام که در آن شرایط مجبور شدم رضایت نامه را امضا کنم و سپس مرا در کنار ساحل رها کردند.

در این مرحله تیمی از ماموران پلیس آگاهی تهران برای دستگیری مرد آدم ربا وارد عمل شدند و خیلی زود حسین دستگیر شد.

حسین زمانیکه در برابر اتهام آدم ربایی قرار گرفت با چهره ای شوکه شده به ماموران گفت: وقتی قرار شد از دوبی لوازم یدکی به ایران بیاوریم مصطفی هیچ پولی بابت کار شراکتش نداد و من در دو مرحله 5 هزار دلار و 560 دلار برای واردات لوازم یدکی هزینه کردم و هربار از مصطفی درخواست پول برای بدهی اش می کردم بهانه می آورد.

وی افزود: روز حادثه برای صحبت به در خانه مصطفی رفتم و دوباره در مورد پرداخت بدهی اش حرف زدیم و زمانیکه شریکم فهمید می خواهم برای استراحت به شهرهای شمالی کشور بروم از من خواست تا همراهمان باشد و با هم به خانه ویلایی ام رفتیم و نمی دانم چرا مصطفی این ادعا را مطرح کرده است.

بنا به این گزارش، بازپرس مرشدلو از شعبه هفتم دادسرای ناحیه 27 تهران در این مرحله دستور داد تا تحقیقات ویژه برای ادعای این 2 شریک کاری آغاز شود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر