پرونده کدخبر: 228844 ارسال پرینت 11

رکنا: شاکی پرونده با مردی که به صورت قاچاق ما را از مرز عبور می‌داد، دوست است و ما از آن فرد قاچاق‌بَر طلب مالی داشتیم به همین دلیل دوستمان را ربودیم که بتوانیم به پولمان برسیم ...

حدود یک ماه قبل مرد جوان افغانستانی با مراجعه به دادسرای امور جنایی تهران اظهار داشت چند روز پیش توسط دو دوست افغانستانی‌اش مورد آدم‌ربایی قرار گرفته است.

وی درباره جزئیات این آدم‌ربایی به قاضی Judge سهرابی بازپرس امور جنایی تهران گفت: حدود سه سال است که به ایران آمده‌ام و در پردیس مشغول به کار هستم، چند روز پیش دو دوست افغانستانی‌ام که در پونک مشغول به کار هستند مرا در میدان شوش سوار خودرو پژو کردند و به زیرزمین ساختمان نیمه‌کاره‌ای در پونک بردند و پاهایم را با زنجیر بستند، زمانی که علت این کار را از آنها پرسیدم دوستانم بابت آزادی‌ام از من پول خواستند اما گفتم پولی ندارم.

وی ادامه داد: سرانجام قرار شد که با چند نفر تماس بگیرم و پول تهیه کنم و قرار شد یکی دیگر از دوستانم 4 میلیون تومان پول به آدم‌رباها بدهد و در یک قرار کسانی که مرا ربودند 4 میلیون را از دوستم گرفتند؛ خانواده‌ام در افغانستان هستند و آنها نیز با اطلاع از مسئله، برای آزادی‌ام به آدم‌رباها ضمانت دادند و سرانجام پس از 14 روز آدم‌رباها من را آزاد کردند.

پس از ثبت شکایت مرد افغانستانی تیمی از مأموران اداره آگاهی با دستور بازپرس پرونده برای بازداشت متهمان وارد عمل شدند و چند روز قبل یکی از متهمان بازداشت شد، متهم بازداشت شده پیش از ظهر امروز به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد و در اظهاراتش به بازپرس پرونده گفت: شاکی پرونده با مردی که به صورت قاچاق Contraband ما را از مرز عبور می‌داد، دوست است و ما از آن فرد قاچاق‌بَر طلب مالی داشتیم به همین دلیل دوستمان را ربودیم که بتوانیم به پولمان برسیم.

سرانجام متهم این پرونده با دستور بازپرس در اختیار ماموران آگاهی قرار گرفت و شاکی پرونده اعلام کرد حاضر است در قبال پس گرفتن پولها و ضمانت‌نامه‌هایش از شکایتش بگذرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار زیر را از دست ندهید:

گوش های شنوا ما را می شناسند؛ شهر سمعک همین نزدیکی است +عکس

اشتباه زشت پدر در تاریکی اتاق فرزند نوجوانش

503 بار اقدام زشت و نفرت انگیز با دختر 13 ساله در برابر دوربین

اقدام پنهانی زن شوهردار با تاجر رباخوار / در برابر چشمان شوهرم دستگیر شدم

عکس العمل راننده اتوبوس از یک حادثه تلخ جلوگیری کرد

من و مریم در اتاق خواب بودیم که همسرم در را باز کردو...

آزارواذیت وحشیانه بازیگر زن در اتاق خواب یک تبهکار+عکس بازیگر

 

پیاده روی ساحلی محمدرضا گلزار با پای برهنه با بازیگر زن معروف +عکس

عکس دیده نشده از درگوشی حرف زدن های ترانه علیدوستی و مصطفی زمانی+عکس

تولد بازیِ پرستو صالحی و آزاده زارعی در شب جشن هالووین +عکس

 اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها