حوادث کدخبر: 433005 ارسال پرینت 1167

رکنا: مسئولان مدرسه‌ای در کشور آفریقایی گابن به شکلی سخت گیرانه دانش آموزان موبایل به دست در مدرسه را مورد تنبیه قرار دادند.

حجم ویدیو: 3.40M | مدت زمان ویدیو: 00:00:31

ویدئویی که در آن مسئولان مدرسه ای در یکی از کشورهای آفریقایی اقدام به تنبیه دانش آموزان موبایل به دست در مدرسه می‌کنند تبدیل به یکی از ویدئوهای پربازدید در فیسبوک شده است. طی این اقدام عجیب در یکی از مدارس دبیرستان کشور آفریقایی گابن مسئولان مدرسه پس از جمع آوری تلفن های همراه دانش آموزان اقدام به شکستن و خرد کردن آنها با چکش کردند.
در این ویدئو که تاکنون بیش از 17000 بیننده داشته است یکی از پرسنل مدرسه در حال شکستن تلفن های همراه دیده می شود. این حادثه Incident عجیب در دبیرستان " لیسی جوزف آمبوروئت آوارو" در منطقه "پورت جنتیل" گابن رخ داد. ظاهرا این ویدئو در تاریخ 24 اکتبر در داخل حیاط مدرسه تهیه شده و فردی که در حال شکستن تلفن های همراه دانش آموزان است در واقع نگهبان مدرسه است. این ویدئو دانش آموزان مدرسه را در حالی که در اطراف نگهبان مدرسه حلقه زده اند و نظاره گر نابودی تلفن های همراه خود هستند نشان می دهد.
بنا به گزارش فرانس 24 دو نفر از دانش آموزان این مدرسه تایید کردند که تلفن های همراه آنها از سوی مسئولان مدرسه چندین بار متوالی ضبط شده بود اما تاکید کردند که این نخستین بار بود که آنها اقدام به شکستن و تخریب تلفن ها کرده‌اند. بنا به گزارش فرانس 24 پس از بررسی علت این اقدام از سوی مسئولان مدرسه به آنها گفته شد که استفاده نکردن از تلفن همراه یکی از قوانین این مدرسه است و به همین دلیل این دانش آموزان مورد تنبیه قرار گرفته‌اند. بنا به این قانون Lawتلفن همراه دانش آموزی که در مدرسه از آن استفاده کند ضبط و بلافاصله نابود خواهد شد.
آقای "ایسنگ" گفت تلفن های همراهی که در این ویدئو مشاهده کردید نابود شدند، در مدت 1 سال گذشته از دانش آموزان در داخل مدرسه ضبط شده بود. او افزود ما از این اقدام تنها یک هدف داشتیم و آن این است که قوانین مدرسه باید از سوی دانش آموزان رعایت شود.خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

 اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

  • ملیکا توزیعی 0 0

    این ها که گوشی لمسی اوپو بودند و نوکیا


    در این گرانی گوشی موبایل این ها هم روانی شده اند و دیوانه که گوشی را شکسته و نابودش کردند


    گوشی دو میلیون تومان شده است

هم اکنون دیگران می خوانند