عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال: هدف از تعیین مسئول پیگیری‌های ویژه، اطمینان از مدیریت مطلوب است

به گزارش رکنا، احمدرضا براتی عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال چندی پیش با حکم مهدی تاج به عنوان مشاور امور مجامع و مسئول پیگیری‌های ویژه رییس فدراسیون منصوب گردید.

خبرنگار رکنا در این خصوص با وی گفت‌وگوی اختصاصی داشته که در ادامه می‌خوانید:

براتی با بیان این مطلب که اهداف، ارکان و ساختار فدراسیون همان است که در اساسنامه فدراسیون قید شده، افزود: هدف از تعیین مسئول پیگیری‌های ویژه، اطمینان از مدیریت مطلوب در فدراسیون است تا اموری که برای فدراسیون حیاتی هستند، به صورت خاص پیگیری شوند و سریع‌تر به نتیجه برسد.

وی ادامه داد: مسئول پیگیری‌های ویژه، هیچ مداخله‌ای در وظایف و اختیارات ارکان مختلف فدراسیون نخواهد داشت، بلکه صرفا موضوعات مختلف را با احترام به استقلال بخش‌های مختلف از طرف رییس فدراسیون، پیگیری و گزارش آن را به وی و هیات رییسه ارائه خواهد نمود.

براتی در پاسخ به این سوال که با توجه به وجود ارکان مختلف در فدراسیون که مسوولیت های مشخصی دارند، فلسفه و ضرورت ایجاد چنین مسئولیتی چیست، گفت: فدراسیون فوتبال مطابق اساسنامه خود دارای ارکان و بخش‌های مختلفی با وظایف و اختیارات مشخص است که نهایتا باید زیر نظر رییس و هیات رییسه فعالیت کنند اما گاهی با توجه به مشغله فراوان رییس فدراسیون و اهمیت خاص برخی موضوعات لازم است که این موضوعات به صورت خاص از طرف رییس پیگیری شوند تا از همان مجاری مشخص شده قانونی اما سریع‌تر و دقیق‌تر به هدف مشخص شده برسیم.

انتهای پیام/

کدخبر: 847018
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟