مدیرعامل جدید صنعت نفت آبادان مشخص شد

به گزارش رکنا، پس از استعفای جهانگیر کی‌شمس، مدیر عامل پیشین باشگاه فرهنگی و ورزشی صنعت نفت آبادان، اعضای هیات مدیره این باشگاه برای انتخاب مدیرعامل جدید نشستی را برگزار کردند. در پایان این نشست احمد پارو با اکثریت آرا به عنوان مدیرعامل جدید این باشگاه انتخاب شد.

احمد پارو، سابقه سرپرستی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان و همچنین مدیرعامل باشگاه پالایش نفت آبادان را در روزمه ورزشی خود دارد. همچنین پارو عضو هیات مدیره باشگاه فرهنگی و ورزشی صنعت نفت آبادان نیز است.

روح‌اله محمدی، عضو هیات مدیره و سخنگوی موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان اظهار داشت: جهانگیر کی شمس به دلیل بیماری از سمت خود استعفا داده بود و  امروز جلسه هیات مدیره باشگاه برای انتخاب مدیر عامل جدید برگزار شد.

وی افزود: با توجه به استعفای کی‌شمس طی ماه‌های گذشته و قبل از شروع فصل داشتند ولی اعضای هیات مدیره از وی بابت رسیدگی و حل مشکلات حوزه سخت افزاری و بستن تیم پیش از آغاز فصل بیست و دوم لیگ برتر درخواست داشتند.

محمدی بیان کرد: استعفای وی امروز بررسی شد و با توجه به بیماری وی و نیاز به درمانی که دارند با استعفا وی موافقت شد. بنابراین اعضای هیات مدیره با  اکثریت آرا احمد پارو را به عنوان مدیر عامل جدید باشگاه انتخاب کردند که برای وی آرزوی موفقیت روز افزون داریم.

عضو هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان گفت: امیدواریم هواداران باشگاه بزرگ صنعت نفت آبادان و مسئولین صنعت نفت و شهر آبادان با حمایتی که از مدیرعامل جدید باشگاه می‌کنند؛ باعث شوند باشگاه صنعت نفت روزهای بهتری را به خود ببیند و دوباره شاهد اعتلای باشگاه بزرگ صنعت نفت آبادان باشیم.

انتهای پیام/

 

کدخبر: 824950 ویرایش خبر
آیا این خبر مفید بود؟