به گزارش رکنا، سیمون کوپر گزارشگر فایننشال تایمز در کتاب جدید خود مدعی شده که یکی از از مدیران بارسلونا در فوریه 2020 به مقام یوفا علیه باشگاه های نفتی اعتراض کرده است.

کوپر می گوید که مدیران بارسلونا با مقامات یوفا در فوریه 2020 به صرف شام جمع شده بودند که طی آن یکی از مدیران بارسلونا از اینکه یوفا در بحث فیرپلی مالی باشگاه های منچسترسیتی و پاری سن ژرمن ضعیف عمل کرده شکایت کرد. این مدیر بارسلونا در این جلسه گفت که این باشگاه های ملی یا نفتی از طریق ایجاد یک محیط نامناسب باعث شده اند رقابت برای بارسلونا سخت شود زیرا ثروت آن ها نامحدود است.

در نهایت مدیر بارسلونا سوال کرد: آیا کسی در بخش FFP است که بتوانیم پرداخت انجام دهیم؟

 این مقام یوفا متوجه شد که منظور مدیر بارسلونا پرداخت رشوه بوده است.

این ادعایی خارق العاده است اما مشخص نیست این گفت وگو واقعی یا خیر و اگر چنین است توسط کدام مقام یوفا فاش شده است. در این رابطه دِ اتلتیک از یوفا سوال کرده است که چگونه یک عضو این سازمان برای پرداخت رشوه تلاش کرده و آیا تحقیقاتی انجام شده یا نه و یوفا در پاسخ گفته که از برگزاری چنین جلسه ای بی اطلاع بوده است.

لازم به ذکر است این اتفاق در دوره جوزپ ماریا بارتومئو رخ داده است . باشگاه بارسلونا در دوره لاپورتا با فروش اهرم ها سعی در تزریق پول و تامین مالی خریدهای جدید خود کرده که راهی متفاوت برای بازگشت به شکوه گذشته است.

انتهای پیام/

کدخبر: 811101
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟