به گزارش رکنا، پس از پیروزی مقابل فجرشهید سپاسی شیراز که در اصفهان برگزار شد، ذوب آهن برای برپایی اردویی چند روزه و انجام چند بازی دوستانه که مصاف با پرسپولیس ویژه‌ترین مسابقه آنها بود راهی تهران شدند.

با این حال قرعه کشی لیگ و برگزاری دیدار افتتاحیه لیگ بیست و دوم مقابل پرسپولیس سبب شد تا مهدی تارتار و گل‌محمدی قید بازی برابر یکدیگر را بزنند ولی در همین فاصله چند بازی برنامه ریزی شد که مصاف با نساجی و مس رفسنجان، صنعت نفت آبادان و درنهایت خیبرخرم آباد از جمله این مسابقات بود.

سبزپوشان اصفهانی که فصل گذشته را با رتبه هفتم تمام کردند مقابل نساجی به پیروزی رسیدند و مصاف با مس رفسنجان را واگذار کردند و روز گذشته نیز در ورزشگاه نفت تهرانسر مقابل شاگردان پرکاس به تساوی دست یافتند.

درنهایت آخرین دیدار ذوب آهن در اردوی تهران امروز برگزار شد و شاگردان مهدی تارتار موفق شدند با دو گل مهران نفری در دقیقه 3 و محمد قریشی در دقیقه 84 برنده مسابقه لقب بگیرند.

ذوب‌آهن پس از این مسابقه به اصفهان بازمی‌گردد تا آماده برگزاری دیدار برابر پرسپولیس شود؛ دیداری که قرار است شنبه بیست و دوم مردادماه 1401 برگزار شود.

انتهای پیام/

 

کدخبر: 810313
آیا این خبر مفید بود؟