به گزارش رکنا، تیم امید کشورمان در شرایطی که قرار بود برای حضور در بازی‌های کشورهای اسلامی راهی قونیه شوند در آخرین روزها به دلیل عدم همکاری باشگاه‌ها از حضور در این مسابقات سر باز زدند. با این حال از کمیته ملی المپیک اخباری به گوش می‌رسد که مقرر شده میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون فوتبال نامه‌ای به کمیته المیک ارسال کرده و در آن به این موضوع اشاره شود که به دلیل عدم حضور بازیکنان به دلیل ابتلا به کرونا که حداقل 4 و حداکثر 10 نفر بوده‌اند، این تیم نمی‌تواند راهی مسابقات شود.

البته گفته می‌شود که 2 بازیکن مصدوم و چند کرونایی و البته عدم همکاری باشگاه‌ها از جمله موارد اصلی عدم اعزام تیم امید به این مسابقات بوده اما این احتمال نیز وجود دارد که کمیته برگزاری مسابقات با جایگزین کردن چند بازیکن موافقت کرده و در نهایت تیم امید راهی این مسابقات شود.

برخی منابع خبری از عدم تمایل میرشاد ماجدی به ادامه حضور مهدوی‌کیا و دستیارانش در تیم امید خبر می‌دهند چرا که آن‌ها طی این یکسال کلا 2 ماه در ایران بوده و به نوعی مربی پروازی بوده‌اند. آن‌ها همچنین نتوانسته با مربیان تیم‌های لیگ برتری ارتباط خوبی برقرار کرده و برای همین باشگاه‌ها بازیکن در اختیار آن‌ها قرار نمی‌دهند.

انتهای پیام/

کدخبر: 810201
آیا این خبر مفید بود؟