به گزارش رکنا، سباستین هالر، که به عنوان جانشین ارلینگ هلند به دورتموند آمد، برای مدتی نامعلوم اما به احتمال زیاد برای مدت طولانی از میادین دور خواهد بود. اگرچه دورتموندی‌ها به دنبال تقویت‌ تیم از طریق خرید هستند، اما تا زمانی که این کار انجام نشده است امید زنبورها بر دوش ۳ مهاجم باقی‌مانده در تیم است.

از یک طرف خرید جدید کریم ادیمی که بدون شک استعداد فوق العاده ای دارد، اما باید زمان مشخصی نیز برای انطباق  به او داده شود. وضعیت در مورد یوسوفا موکوکو نیز مشابه است. این بازیکن 17 ساله باید نسبت به سال گذشته زمان بیشتری برای بازی داشته باشد، اما اینکه شرایط فیزیکی که به تازگی از مصدومیت رها شده است، می تواند استرس های فوتبال حرفه ای را در سال جاری تحمل کند، یک سوال مهم است.

مالن، بازیکن 23 ساله هلندی دومین سال حضور خود در دورتموند را سپری می کند و بنابراین می تواند در خط حمله مسئولیت بیشتری داشته باشد. با این حال، این واقعیت که مالن  آمار مناسب گلزنی در فصل 2021/22 ندارد همچنان مشکل ساز است. تنها پنج گل در پایان فصل بوندسلیگا، با نگاه کردن به آمارها این موضوع بدتر می شود. طبق گزارش 'fbref.com'، مالن از زمان انتقال به دورتموند 0.28 گل مورد انتظار در هر 90 دقیقه بازی به ثمر رسانده است. تنها یازده درصد از کل مهاجمان در 5 لیگ برتر اروپا ،  با این حال، کسانی که در دورتموند هستند کسانی که باور دارند مالن در فصل دوم خود گام بزرگی به جلو بر خواهد داشت.

سباستین کهل، مدیر ورزشی دورتمونددر کنفرانس خبری دیروز توضیح داد که این بازیکن 23 ساله شرایط خوبی دارد.

ترزیچ سرمربی زنبورها نیز پس از آخرین بازی دوستانه مقابل ویارئال از مهاجم تیمش تمجید کرد.

با این حال باید دید آیا دورتموند برای پر کردن جای خالی هالند و هالر دست به خرید جدید می‌زند یا خیر.

انتهای پیام/

 

کدخبر: 808887
آیا این خبر مفید بود؟