دیدار رییس فدراسیون بدنسازی با استاندار کرمانشاه/ نصیرزاده: امیدوارم خاطره‌ای خوش از کرمانشاه در ذهن ورزشکاران بماند

به گزارش رکنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، عبدالمهدی نصیرزاده رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام بعد از حضور در کرمانشاه با بهمن امیری‌مقدم استاندار کرمانشاه در جلسه‌ای شرکت کرد.

در این نشست نصیرزاده با اشاره به اعطای میزبانی مسابقات انتخابی تیم ملی پرورش اندام به استان کرمانشاه در تاریخ 18 الی 22 مرداد گفت: امیدواریم با کمک و حمایت‌های شما و اتحاد در جامعه ورزشی استان بتوانیم شاهد برگزاری یک رقابت باشکوه در کرمانشاه باشیم. تمامی مدعیان از سراسر ایران در این رقابت‌ها حضور پیدا می‌کنند و اهمیت زیادی دارد تا با خاطره‌ای خوش این شهر را ترک کنند. البته فدراسیون هم در کنار مسئولان استان کرمانشاه است. بی شک در صورت کسب نمره قبولی در میزبانی مسابقات انتخابی تیم ملی، کرمانشاه این پتانسیل را دارد که حتی میزبان مسابقات بین‌المللی از جمله مسابقات قهرمانی جوانان جهان باشد.

در ادامه این نشست امیری‌مقدم با اشاره به پتانسیل بالای ورزش کرمانشاه در ورزش‌های قدرتی گفت: با توجه به وجود علاقه و زمینه فعلی، قطعا برگزاری مسابقات در سطح ملی و بین‌المللی در رشته‌های قدرتی از جمله پرورش اندام و پاورلیفتینگ می‌تواند باعث ایجاد نشاط و شادابی در بین جوانان کرمانشاهی شود. بنده در دیداری که با وزیر ورزش و جوانان داشتم، به او هم گفتم کرمانشاه آماده میزبانی مسابقات ملی و بین‌المللی است و حالا که این فرصت در رشته‌ای مثل پرورش اندام فراهم شده، ما با هر آنچه در توان داریم، از این رویداد حمایت می‌کنیم. امیدوارم با پشتیبانی مسوولان استان و کمک فدراسیون بتوانیم مسابقه آبرومندانه‌ای را در کرمانشاه برگزار کنیم. قطعا کرمانشاه ظرفیت برگزاری مسابقات جهانی را هم دارد، اما باید اول از آزمون سخت برگزاری مسابقات کشوری سربلند بیرون بیاییم.

وی افزود: در بحث رشته پرورش اندام با توجه به علاقه‌مندان و باشگاه‌های پرتعداد در سطح استان، باید بگویم که از قهرمانی برای ما مهم‌تر، اخلاق است. باشگاهی نباید در سطح استان فعالیت کند؛ مگر اینکه اخلاق حرفه‌ای را رعایت کند. با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و نیروی انتظامی می‌توانیم به بحث مکمل‌ها و داروهای غیرمجاز ورود کنیم و نگذاریم سلامت افراد به خطر بیفتد.

استاندار کرمانشاه در پایان گفت: در خصوص ورود به لیگ پاورلیفتینگ نیز ما آمادگی داریم و سعی می‌شکنیم با استفاده از ظرفیت حامیان مالی به این رقابت‌ها وارد شویم. البته که من هر جا بودم، اول از همه ساخت سالن‌های ورزشی را در اولویت گذاشتم و به نظرم در این زمینه نیز باید برنامه‌ریزی داشته باشیم.

گفتنی است؛ در این نشست، مهدی حاتمی سرپرست هیات بدنسازی و پرورش اندام استان کرمانشاه نیز رییس فدراسیون را همراهی می‌کرد.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟