به گزارش رکنا،  پائولو دیبالا پس از اینکه مشخص شد یوونتوس قصد تمدید قراردادش را ندارد، خودش را به بارسلونا پیشنهاد داد اما با این حال، این پیشنهاد بلافاصله توسط جوردی کرایوف و ژاوی رد شد.

سبک دیبالا برای بارسا نامناسب تلقی می‌شد. به علاوه حقوق او برای باشگاهی که هنوز در تلاش برای تعادل مالی است بسیار بالا در نظر گرفته شد. این بازیکن 28 ساله حالا قرار است اواخر تابستان امسال به عنوان بازیکن آزاد به اینترمیلان بپیوندد.

فصل گذشته، دیبالا 15 گل برای یوونتوس به ثمر رساند و 6 پاس گل داد، اما بیانکونری ها به دلیل امتناع از کاهش دستمزد، او را رها کردند.

البته در این زمینه صحبت از این است که یکی از نمایندگان پائولو دیبالا روز چهارشنبه در شهر میلان دیده شد اما با مدیران میلان یا اینتر دیدار نکرد. این احتمال وجود دارد که میلان برای جذب دیبالا وارد عمل شود اما برای نهایی شدن این انتقال، او باید دستمزد کمتری از آنچه که مدنظر دارد را بپذیرد؛ رقمی در حدود 4.5 تا 5 میلیون یورو.

اگر دیبالا حاضر باشد دستمزدش را تا این مقدار کاهش دهد، آنگاه باشگاه‌های دیگر نیز ممکن است وارد رقابت شوند. به عنوان مثال سویا که حاضر شده دستمزد 3 میلیون یورویی را به این بازیکن آرژانتینی پیشنهاد کند. 

انتهای پیام/

کدخبر: 795736
آیا این خبر مفید بود؟