آغاز اردوی تیم ملی جوانان/ 13 استقلالی در تمرین آقای مرفاوی!

به گزارش رکنا، در شرایطی که قرار است اردوی استعدادیابی تیم ملی زیر 20 سال در روزهای 26 و 27 خرداد با حضور حدود 85 بازیکن برگزار شد و قرار است از اول تا 4 تیر نیز 125 بازیکن در قالب سه گروه استعدادیابی شوند. 

البته همزمان با برگزاری این اردوهای استعدادیابی، 2 روز قبل این بحث مطرح شد که عبدالمصد مرفاوی که به تازگی به عنوان سرمربی جدید تیم ملی جوانان معرفی شده است، 13 بازیکن از باشگاه استقلال را به اردوی این تیم دعوت کرده است.

غلامرضا جباری، سرپرست کمیته جوانان فدراسیون فوتبال در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره این موضوع اظهار داشت: مراحل استعدادیابی برای انتخاب نفرات تیم زیر 20 سال در حال انجام است و تاکنون بازیکنی برای حضور در اردوی این تیم انتخاب  و معرفی نشده است که مرفاوی 13 بازیکن را از استقلال به اردوی تیمش دعوت کند. متاسفانه برخی افراد دچار سوء ظن شده‌اند. پس از پایان استعدادیابی، لیست تیم جوانان اعلام خواهد شد و برای نفرات دعوت شده به اردو فراخوان خواهیم داد تا در اردو شرکت کنند. شاید از بین حدود 200 بازیکن که در استعدادیابی حضور دارند، این تعداد بازیکن استقلالی باشند اما این امر به معنی حضور در تیم ملی جوانان نیست. 

وی درباره زمان برگزاری اردوی تیم ملی جوانان عنوان کرد: اولین مرحله اردوی تیم جوانان از 7 تا 14 تیر، دومین مرحله 18 تا 28 تیر و سومین مرحله اردوی این تیم نیز از یک تا 10 مرداد برگزار  می‌شود. 10 مرداد نیز به تورنمنت کافا می‌رویم. 

سرپرست کمیته جوانان فدراسیون فوتبال درباره اینکه آیا سرپرست و مربیان تیم جوانان مشخص شده‌اند، توضیح داد: مشغول بررسی نفرات هستیم و احتمال دارد قبل از آغاز اولین مرحله اردو، سرپرست تیم جوانان معرفی شود. درباره مربیان هم قرار است صمد مرفاوی اسامی نفرات مدنظرش را امروز به ما اعلام کند تا در کمیته فنی بررسی شوند. در صورت تایید اسامی معرفی شده توسط سرمربی تیم جوانان در این کمیته، آنها فعالیت خود را در تیم جوانان آغاز می‌کنند.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟